ReklamaBilbord Prenumerata

Podziel się linkiem ze znajomym.

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Dom Gościnny Woryty

  • aktualizacja: 03.07.2017, odsłon: 1795
Opinie

( 0 )

Dodaj +
Adres
Gietrzwałd 11-036, Woryty 25, Polska
E-mail

Wiadomość do kempingu

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Dom Gościnny Woryty
http://woryty.prv.pl/ Dom Gościnny Woryty Gospodarstwo agroturystyczne Teresy i Adama Kochanowskich w Worytach przyjmuje gości! Nie każdy wie, że okolice Warmii i Mazur skrywają, oprócz niewątpliwych skarbów natury, także pełne uroku miejsca, niczym Tajemnicze Ogrody czekające na odkrycie. I tak w niewielkiej wiosce, zatopionej wśród zielonych pól i szumiących lasów, stoi stary, duży dom opisany przez Wańkowicza w "Na tropach Smętka". Zamieszkiwany kolejno przez Warmiaków, Niemców i Polaków, odbudowany został z ruiny przez Teresę i Adama Kochanowskich. Przyjeżdżają tu goście z Warszawy, Amsterdamu, Paryża, Los Angeles. Przyjeżdżają ci, którzy szukają ciszy, spokoju i nieskażonej przyrody. Tutaj czas płynie inaczej. Woryty leżą wśród łąk i lasów, przez które można wędrować kilometrami spotykając jelenie, dziki, lisy, zające. Nad piękna, kręta rzeką Pasłęka dają się czasem wypatrzyć bobry, które maja tu swój rezerwat. Na bagnach spotyka się czaple, żurawie, dzikie gęsi. Na jeziorach kormorany, nury czy kaczki. Wprawnemu obserwatorowi nietrudno zobaczyć orla, rybołowa, pustułkę lub kruka. W zasięgu pieszych wypraw jest 15 jezior, do których trasy prowadzą przez zróżnicowane, pagórkowate tereny i przez rozmaite rodzaje lasów. Odleglejsze wyprawy można organizować rowerami albo konno. Zimą, gdy ziemia pokryta jest śniegiem, kuligi są wręcz obowiązkowe. W oddalonej o 25 km Rusi, niespodzianka czeka amatorów narciarstwa. Po mroźnych rozrywkach każdy chętnie skorzysta z sauny. Woryty leżą koło Gietrzwałdu znanego z gotyckiego sanktuarium maryjnego położonego między Olsztynem, Olsztynkiem, Ostródą a Morągiem - w każdym warmińskim miasteczku jest coś wartego zobaczenia: kościoły, krzyżackie zamki, junkierskie pałace. Unikalnym zabytkiem w skali Europy jest Kanał Ostródzko - Elbląski, w którym część trasy statki odbywają po szynach na pochylniach. Dom w Worytach oferuje możliwości wszechstronnego wypoczynku - przyjemności wodne, atrakcje turystyczne, szanse wędkarskie. Zaprasza z dziećmi, dla których jest tu miejsce do zabaw przydomowych - można grać w piłkę, w ping-ponga, w koszykówkę. Można tez brać lekcje konnej jazdy. Oferowane są wygodne pokoje z łazienkami, domowe obiady, transport z pociągu lub autobusu, rowery do wypraw i konie do jazdy. Chętnie przyjmujemy też gości z przyjaznymi zwierzakami.

CECHY

Bar
Do camperów
Grill
Grzyby
Jazda Konna
Kajaki
Ping pong
Plac Zabaw
Prysznic
Psy
Sklep
WC
Woda
Wypożyczalnia rowerów

OGÓLNE ATRYBUTY

Można przyjeżdżać z psami Minicamping w gospodarstwie wiejskim Camping całoroczny

MIEJSCA CAMPINGOWE

w pobliżu miasta w pobliżu przystanku autobusowego/stacji kolejowej nad stawem

STANDARDY CAMPINGOWE

Prąd Internet Restauracja (na miejscu lub w pobliżu) Bar (na miejscu lub w pobliżu) Sklep spożywczy (na miejscu lub w pobliżu)

SPORT I REKREACJA

Tenis stołowy Wypożyczalnia rowerów Boisko do piłki plażowej Wiata grillowa Duży plac zabaw

CENNIK

Ustawienie Campera (2-4 osobowego) = 30 zł ___ Podłączenie do prądu/dobę = 10 zł ___ Pobyt/osobę/dobę (w tym korzystanie z prysznica, WC, wody, odbiór nieczystości) = 10 zł ___ Czyli cena za dwie osoby z Camperem (z możliwością podłączenia do prądu, korzystania z prysznica, WC, wody, odbiór nieczystości) = 60 zł.

Dodaj opinię do kempingu:

Obsługa
Sanitariaty
Atrakcje dla dzieci
Rozrywka
Jedzenie i picie
Otoczenie

Dodaj swoje zdjęcia:

Nie wybrano pliku
  Pliki JPG

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Trwa ładowanie listy wyników...

Inne kempingi w okolicy

Camping Bartbo

camping bartbo

 Polska, Olsztyn

Trzcinowa Dolina

trzcinowa dolina

 Polska, Olsztyn

Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny w celu dostępności
Pole Namiotowe RAJ

pole namiotowe raj

 Polska, Olsztyn

Pole namiotowe Raj położone jest nad Gimem, jednym z najczystszych jezior w Polsce. Pole składa się z dwóch części: " Mały Raj" przeznaczony jest dla ludzi...
Pole namiotowe w Swaderkach

pole namiotowe w swaderkach

 Polska, Swaderki

To jest miejsce, którego szukacie. Dwie godziny jazdy od Warszawy. Piękne jezioro objęte strefą ciszy, stary sosnowy las pełen jagód i grzybów. Duży,...
do góry strony