artykuły

PODRÓŻE
Reklama2021 Bilbord - exide 27.07-30.09 Sebastian

Kemping Molo Resort rodem z tropików w... małopolskim

Kemping Molo Resort rodem z tropików w... małopolskim
Intensywnych doznań dostarcza 70-metrowa zjeżdżalnia 

Egzotyczne klimaty w małopolskim? Tylko w Osieku obok Oświęcimia, gdzie znajduje się ten widoczny na zdjęciach kemping.

Molo Resort oferuje ponad 70 nowoczesnych parceli z podłączeniem do wody i prądu, część także do kanalizacji. Teren jest w całości ogrodzony i monitorowany. Do dyspozycji gości są miejsce do grillowania, plac zabaw oraz dobrze wyposażone zaplecze sanitarne.

Molo to doskonała baza wypadowa, m.in. do Oświęcimia (Muzeum Auschwitz-Birkenau), Zatoru (Energylandia), Wadowic (Muzeum Jana Pawła II), Wieliczki (słynna kopalnia soli) i Krakowa.

Na terenie ośrodka znalazła się również klimatyczna restauracja, w której goście miło spędzą czas w wyjątkowej atmosferze. Kuchnia specjalizuje się w potrawach tradycyjnych, ale także tych w nowoczesnym wydaniu. 

Na terenie obiektu znajduje się również Alter Molo – połączenie koktajlbaru, restauracji, miejsca relaksu z bliskimi i klubu muzycznego z najgorętszymi imprezami, na których grają DJ-e z całej Polski. Miło spędzić czas można tu choćby przy pysznej włoskiej pizzy z pieca opalanego drewnem, czy grając w bilarda lub w kręgle.

Kolejną atrakcją Molo jest kąpielisko zewnętrzne, o niecce z piasku kwarcowego zalanego specjalną żywicą (niecodzienne jak na basen doznania w kontakcie ze stopami!). Błękitna woda o maksymalnej głębokości 140 cm, parasole przeciwsłoneczne, leżaki, 70-metrowa zjeżdżalnia, przebieralnie oraz zaplecze sanitarne – wszystko na najwyższym poziomie. Całość utrzymana w egzotycznym klimacie. Na plaży można skorzystać z doskonale zaopatrzonego beach baru. Na terenie basenu znajduje się także strefa dla najmłodszych, dla których przygotowano brodzik o głębokości około 60 cm.

W 2018 roku dla gości Molo Resort otwarta została grota solno-jodowa, w której można się zrelaksować i poczuć morski klimat. Dla tych, którzy chcą aktywnie spędzić czas, Molo oferuje oświetloną, asfaltową ścieżkę o długości około 2,5 km, biegnącą wokół zalewu. To idealne miejsce na spacery, przejażdżkę rowerową lub jazdę na rolkach. 

Amatorów tenisa ziemnego Molo Resort zaprasza na kryty kort tenisowy oraz boisko do siatkówki. W okresie letnim będzie tu można potańczyć i posłuchać muzyki na żywo.

Artykuł pochodzi z numeru 2(81) 2018 Polskiego CaravaninguAdministrator14.05.20191 zdjęć 3

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 37

 • 18
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 7
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 4
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 1
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 3
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 4
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW