artykuły

PODRÓŻE
ReklamaBilbord Caravans salon targi 07.07-26.09 Bartek
Kaszubi potrafią się bawić! [FOTO]

Kaszubi potrafią się bawić! [FOTO]

Grupa „Karawaning Kaszuby i okolice” prężnie działa. Poluzowanie obostrzeń i możliwość swobodnego spotkania się na kempingu to dobry moment na organizację zlotu. Takowy odbył się wśród Kaszubów nie po raz pierwszy. Zabawa? Jak zwykle najlepsza.

„Karawaning Kaszuby i okolice” zrzesza wszystkich - posiadaczy zarówno kamperów jak i namiotów czy przyczep kempingowych. Cyklicznie odbywają się spotkania członków grupy, na których panuje iście rodzinna atmosfera. Założycielką jest Iwa - pasjonatka caravaningu, pochodząca z Kaszub, bardzo zaangażowana w tworzenie ciepłych, przyjaznych relacji wśród tych, którzy mają jedną pasję. Często promuje swój region na arenie ogólnopolskiej.

W weekend Bożego Ciała wreszcie nadarzyła się okazja do spotkania. Zlot odbył się w bardzo atrakcyjnym miejscu w Debrznie nad jeziorem Żuczek. Łącznie przyjechało 50 załóg z różnych stron Polski, nie tylko z Kaszub. Cały zlot był jednym, wielkim Dniem Dziecka. Atrakcje były szczegółowo zaplanowane. Nie zabrakło podchodów, konkurencji na nagrodami, gry w „dwa ognie” czy turnieju rodzinnego z nagrodami ufundowanymi przez sponsorów. 

Wspólnie gotowanie grochówki to świetny pomysł na integrację. Dla dzieci zostały przygotowane gofry.

A wieczorem? Ognisko, tańce, za konsoletą DJ Majk - członek grupy. Nie zabrakło też wycieczek rowerowych i eksploatacji terenu wokół jeziora. 

Ciekawostką wyróżniającą ten zlot od innych był… fryzjer, który zadbał o wygląd wszystkich chętnych mężczyzn. 

Zobaczcie pełną relację FOTO poniżej. 


Bartłomiej Ryś24.06.20211 zdjęć 31

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

 • 5
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 1
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW