artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Jest taka firma...

Jest taka firma...

Czas czytania 4 minuty

...która na wszystkie pytania ma jedną odpowiedź: tak! Dopiero zaczynasz przygodę z kamperem? Chcesz wynająć taki pojazd? Może przyczepę? A może już jesteś zapalonym caravaningowcem i szukasz dealera, który spełni twoje oczekiwania? CarGO, firma mająca oddziały w Warszawie, Poznaniu i Wejherowie, obsłuży cię kompleksowo, niezależnie od poziomu „wtajemniczenia”.

Rosnąca popularność caravaningu skłania początkujących do poszukiwania firm wynajmujących pojazdy turystyczne. Tylko… od czego zacząć? Najlepiej od znalezienia marki, której przedstawiciel dokładnie rozpozna potrzeby klienta i na tej podstawie zaproponuje najbardziej korzystne rozwiązanie. Jeżeli mowa o kamperach na wynajem, odpowiednio duża flota pojazdów to podstawa, by takie potrzeby realizować. Poznajcie firmę CarGO!, która od ponad 10 lat dzieli się swoją pasją i „zaraża” wizją niezależnego podróżowania.

CarGO! Rent a Camp ma na swoim koncie tysiące zadowolonych klientów. Tak duże grono udało się jej pozyskać przede wszystkim dzięki kilkudziesięciu różnym pojazdom do wyboru. W ofercie znajdziemy pełen przekrój pojazdów: od ekonomicznych po te najlepiej doposażone i komfortowe. Portfolio firmy zawiera takie marki, jak: Morelo, Pilote, Bavaria, Frankia czy Challenger. Nie brakuje przyczep kempingowych – Hobby i Adria. W ubiegłym roku CarGO! mogło się pochwalić tytułem najlepszego dealera w naszym kraju, jeżeli chodzi o niezwykle popularne przyczepy Hobby. To tam pracuje ekspert, który doskonale zna każdy model i jest w stanie tak dobrać jednostkę, by spełniała wszystkie potrzeby podczas podróży.

ReklamaŚT - biholiday 06.03-30.06 Sebastian
Wróćmy do coraz popularniejszego wynajmu pojazdów turystycznych. To świetna opcja na niezapomniane wakacje życia dla całej rodziny. Doradcy pracujący w firmie również podróżują, również kamperami i również rodzinnie. Dlaczego warto? Prosty przykład: mobilna kuchnia. Po co jeść potrawy z puszek i zupki chińskie, skoro można przyrządzić w kamperze prawdziwy, domowy obiad? CarGO! oferuje również możliwość zakupu dodatkowych akcesoriów, takich jak bagażnik rowerowy, wyposażenie kuchni czy rower elektryczny. Uwierzcie – nawet zwykłe gotowanie obiadu w kamperze może budować poczucie domowej atmosfery i najlepszego smaku!

Co ważne, CarGO! Rent a Camp to wypożyczalnia działająca przez cały rok. Posiada pojazdy przystosowane również do warunków jesienno-zimowych, więc wypad nimi na przykład w polskie góry to nie problem. Wynajem opiera się o dwa sezony: niski i wysoki. Sezon wysoki trwa od 15 czerwca do 1 września. Wówczas pojazd wynajmiemy na minimum 7 dób, a ceny za jedną zaczynają się już od 300 zł brutto. Z kolei w sezonie niskim, czyli od 2 września do 14 czerwca, wynajem minimalny oznacza 5 dób przy cenach zaczynających się od 250 zł brutto. W regulaminie wypożyczalni nie ma zapisu o limicie kilometrów. Każdy pojazd posiada aktualne ubezpieczenie OC, AC oraz Assistance. Można cieszyć się podróżą w nieskrępowany sposób.

Jak zacząć?
Po prostu skontaktuj się z firmą CarGO!. Możesz umówić się na spotkanie, również zdalne, podczas którego poznasz flotę, dostępne opcje i terminy. Następnie wystarczy dokonać rezerwacji i już. Można ruszać w drogę. Przedstawiciele firmy są również otwarci, jeżeli chodzi o sprzedaż pojazdów lub ich serwis. Na miejscu będziesz mógł też skorzystać z bogatej oferty sklepu z akcesoriami.

ReklamaJest taka firma... 2

Redakcja20.02.2021
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News