artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord - Stenaline 03.04-30.04 Sebastian
Jedź pod brzozy

Jedź pod brzozy

Czas czytania 3 minuty

Camping pod Brzozami w Ustroniu Morskim to dobrze znane wielu podróżnikom miejsce na caravaningowej mapie Polski. Znane i lubiane, bowiem od lat utrzymuje się w ścisłej czołówce kempingów w naszym kraju, a znalezienie się w gronie najlepszych nigdy nie jest dziełem przypadku.

Właściciele od lat dbają o nie tylko o utrzymanie standardu obiektu, ale też o jego regularny rozwój i poszerzanie oferty. Cztery gwiazdki, którymi szczyci się kemping, nie spadły z nieba, a zostały przyznane przez inspektorów organizacji zrzeszającej tego typu miejsca, takich jak ACSI czy PFCC.
Uzyskanie czwartej kategorii kempingu nie byłoby możliwe bez doskonałej infrastruktury dostępnej pod Brzozami. Poza standardami, którymi są czyste sanitariaty, pralnia z pralkami i suszarką, w pełni wyposażoną kuchnią i komfortowymi umywalniami, posiadają także doskonale wyposażoną wypożyczalnię sprzętu sportowego. Żaden szanujący się obiekt nie może zapomnieć o najmłodszych gościach. Poza placem zabaw oferującym mnóstwo atrakcji na świeżym powietrzu, na terenie kempingu znajdziemy również świetlicę, zapewniającą świetną zabawę milusińskim, nawet gdy pogoda chwilowo nie dopisuje. Brzozówka – bo tak nazywa się to miejsce, organizuje także animacje, imprezy dla najmłodszych i nie tylko. Znajdziemy w niej także wypożyczalnię gier i filmów oraz turystyczną bibliotekę. Tutaj zawsze dzieje się coś ciekawego i to tu bije serce kempingu! Na przekór popularnej piosence, na Campingu pod Brzozami w czasie deszczu dzieci się nie nudzą!
Jeżeli chodzi o akomodację, również jest w czym wybierać. Pod Brzozami dostępne są różne typy miejsc zarówno pod namiot, jak i pod przyczepę czy kampera – każdy znajdzie odpowiedni do swoich wymagań standard: od zwykłego miejsca z przyłączem do prądu, po komfortowe parcele – Camper Box – z przyłączami wody, prądu oraz pełną kanalizacją, a nawet telewizją!
Parcele Camper Box VIP, poza wszystkimi wymienionymi udogodnieniami, wyposażone są w całoroczne, w pełni funkcjonalne stacje serwisowe Camper Clean. Standardem bez względu na rodzaj parceli jest bezprzewodowy, darmowy dostęp do internetu. 
Szczególną gratką dla rowerzystów jest w pełni wyposażony warsztat, w którym można dokonać nie tylko podstawowych napraw jednośladu, dysponuje on też podstawowymi częściami zamiennymi, dzięki którym możliwe jest usunięcie poważniejszych usterek. 
Na wzmiankę zasługuje także otoczenie, w którym możemy wypoczywać. Kemping w znacznej części jest zalesiony – nazwa nie wzięła się znikąd. Rośnie tu już kilka tysięcy drzew i cały czas pojawiają się nowe. Latem zapewniają tak pożądany w trakcie wypoczynku cień, jesienią natomiast częstują… grzybami! Ośrodek położony jest ok.100 m od centrum miejscowości i 300 m od plaży, lekko na uboczu, przy drodze wiodącej ku polom i łąkom. Dzięki temu goście wszędzie mają blisko, ale wypoczynku nie zakłóca im turystyczny gwar. 
Camping pod Brzozami ma atrakcyjną ofertę dla każdego, stąd od lat cieszy się uznaniem klientów, także tych zagranicznych. Wszyscy znajdą tu swój sposób na bezpieczny, spokojny i komfortowy odpoczynek. 

brzozy.pl

Artykuł pochodzi z numeru 1 (115) 2024 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator01.04.2024 zdjęć 5
Artykuł powstał we współpracy z marką Camping pod Brzozami
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News