artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
IVECO Daily Van Life Adventure
  fot. Fot. Iveco

IVECO Daily Van Life Adventure

Czas czytania 1 minuta

Nuria Gomà, czterokrotna mistrzyni Hiszpanii w kitesurfingu, wyrusza w siedmiomiesięczną podróż dookoła Europy dostosowanym do swoich potrzeb Daily 4x4 w wersji furgon.

Już w sierpniu Daily zabierze Núrię i jej rodzinę do najpiękniejszych miejsc, gdzie będzie mogła także uprawiać swoja ulubioną dyscyplinę sportową. Pojazd został oficjalnie przekazany u dealera IVECO Zona Franca w Barcelonie w obecności dyrektora generalnego Jordiego Sardiny.

Przygoda Núrii podzielona jest na dwa etapy: pierwsza część podróży będzie trwała pięć miesięcy (od sierpnia do grudnia 2021 roku), natomiast pozostałe dwa miesiące zaplanowano na wiosnę 2022 roku. Trasa składa się z różnych etapów. Rozpoczyna się w Barcelonie i prowadzi przez Europę, Islandię oraz Maroko. Przygodę Núrii można śledzić na kanałach społecznościowych IVECO.

Kampervan Daily

Daily 4x4 w wersji furgon jest napędzany przez 3,0-litrowy silnik Euro 6 rozwijający moc 180 KM. Takie pojazdy z łatwością poradzą sobie z każdą misją. Dzięki swoim zaletom, takim jak nieograniczona wszechstronność, ekstremalna wytrzymałość i maksymalny komfort jazdy, Daily wyróżnia się także niezwykle wytrzymałym zawieszeniem, doskonale przystosowanym do każdego rodzaju wyzwań.


Rafał Dobrowolski12.08.2021 zdjęć 1
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News