artykuły

PODRÓŻE
ReklamaBilbord - Makita 04.01-31.03 Sebastian
Do Włoch z PZM Travel

Do Włoch z PZM Travel

Po dłuższej przerwie „covidowej” biuro PZM Travel powraca z ofertą grupowych wyjazdów caravaningowych. Kierunek: Italia!

W terminie 28 maja – 2 czerwca PZM Travel proponuje pobyt na pięknym kempingu Adriano Family położonym nad Adriatykiem w okolicy Rawenny. Uczestnicy zlotu odwiedzą najsłynniejsze miasta regionu Emilia Romania: Bolonię, Modenę, Rawennę oraz sąsiadującą republikę San Marino. Nie zabraknie czasu ani na grupowe zwiedzanie, ani na wypoczynek na kempingu, na plaży.

Główną imprezą sezonu będzie międzynarodowy Zlot Europa Rally (2-6 czerwca), który odbędzie się w średniowiecznym miasteczku Larino, w regionie Molise. Oprócz lokalnych wycieczek przygotowanych przez włoski klub caravaningowy biuro zaprasza na całodniową wycieczkę z polskim przewodnikiem do słynnych sanktuariów i miejsc pielgrzymkowych: San Giovanni Rotondo oraz Monte Sant’Angelo.

Po zlocie Europa Rallye można kontynuować podróż, obierając kurs na Kampanię (6-14 czerwca). Jest to region o wielkim znaczeniu kulturowym i historycznym. Zlot będzie okazją, aby odwiedzić Pompeje, Neapol, wejść na Wezuwiusza oraz zakochać się w pięknie Wybrzeża Amalfitańskiego. Amalfi, słynące z kolorowych domów Positano czy rejs na Capri to punkty programu, obok których nie można przejść obojętnie.

Po zakończeniu zlotu, jeśli znajdą się chętni do dalszego podróżowania, planowana jest eskapada z komandorem na Sycylię. Program wyjazdu uzależniony jest od liczby zgłoszeń.

Z kolei w Moskwie (Rosja) odbędzie się tegoroczny Światowy Zlot F.I.C.C., zaplanowany na przełom lipca i sierpnia (29.07-07.08). Miejscem zlotu będzie teren kompleksu sportowego Łużniki, z którego komunikacją miejską można łatwo dojechać do centrum miasta. Organizatorzy jeszcze pracują nad programem wycieczkowym.

Więcej na: www.pzmtravel.com.pl


Krzysztof Dulny 10.01.20220

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 3
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW