PODRÓŻE

9 miesięcy temu  13.04.2018, ~ Bartłomiej Ryś   

Dlaczego kochamy Chorwację?

Gwarancja dobrej pogody, piękny kraj sam w sobie, smaczne jedzenie, świetne kempingi i stosunkowo niedaleka odległość od Polski. Analizując dane, które mamy dostępne za pomocą naszych facebookowych profili (ale też dowiadując się od naszych Czytelników bezpośrednio np. na targach) wiemy, że kochacie Chorwację i wielu z Was wybiera się właśnie tam w tym roku. Krótki, niespełna 3-minutowy spot reklamowy Chorwacji właśnie zdobył prestiżową nagrodę. Nie dziwimy się Jury - pokazuje on prawdziwe piękno tego kraju.

Decyzją amerykańskiego jury Citizine Networks i National Association of Broadcasters (NAB) film promocyjny Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej „Ambasadorzy chorwackiej turystyki“ otrzymał DATA nagrodę prestiżową „Travel Video Awards“ w kategorii „Best Video by a Tourism Organization“.  Został doceniony nie tylko przez jury, ale także przez publiczność, która w głosowaniu online wytypowała go jako najlepszy promocyjny spot turystyczny w 2017 roku. 

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 9 kwietnia 2018 roku,  w centrum Las Vegas w obiekcie House of Blues. Nagrodę wręczoną przez założyciela i prezesa Zarządu Citizine.tv Philipa DeBevoisea, osobiście odebrał dyrektor Centrali Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej, Kristjan Staničić.

Ta nagroda stanowi dowód na dobrze przeprowadzone pozycjonowanie Chorwacji na rynkach międzynarodowych, a także jest potwierdzeniem rozwoju w prezentowaniu potencjału turystycznego naszego kraju na całym świecie. Szczególnie jestem dumny z mojego zespołu w Ministerstwie Turystyki, który potraktował projekt innowacyjne i razem z Chorwacką Wspólnotą Turystyczną stworzył film promocyjny, którego jakość doceniła światowa branża - powiedział Minister Turystyki Republiki Chorwacji, Gari Cappelli, który pogratulował wszystkim, którzy poprzez stworzenie tego projektu przyczynili się do promocji Chorwacji jako atrakcyjnej destynacji turystycznej, która poprzez dywersyfikację oferty na wybrzeżu i na kontynencie przyciąga turystów ze wszystkich stron świata.  

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 10

 • 9
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ eijk 1 8 miesięcy temuocena: 100%  Piękny kraj... piękne plaże, zakochany od pierwszego wjechania :)
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony