artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac

Caravaning w „Kapeluszu”

Czas czytania 2 minuty
Caravaning w „Kapeluszu”

Chorzów po raz drugi gościł caravaningowców z całej Polski. W dniach 24-26 kwietnia odbyły się tam Targi Caravaningu i Kempingu „ExpoCaravaning” oraz II Zlot Caravaningowy.

Hala Wystaw „Kapelusz” w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie wypełniona była wystawcami z z Polski i zagranicy (np. duńska Isabella). Najwięcej było kamperów, także tych dużych i drogich (Concorde). Zwiedzający chętnie natomiast korzystali z ofert zniżek na akcesoria.  Sięgały one nieraz 20 proc. Dużym zainteresowaniem na targach cieszyło się stoisko „Polskiego Caravaningu”. Nasza redakcja przeprowadziła loterię z atrakcyjnymi nagrodami oraz współorganizowała konkurs manewrowania przyczepą (szczegóły obok). Przybyło nam także nowych Czytelników – w ciągu dwóch targowych dni sprzedaliśmy blisko sto nowych prenumerat!

Caravaning w „Kapeluszu” 1

Rzut z góry na halę wystawową z jednej...

Caravaning w „Kapeluszu” 2

… i z drugiej strony.

Caravaning w „Kapeluszu” 3

Na naszym stoisku panował ciągły ruch.


Czy targi były udane? Tak, choć słychać było narzekania, że wystawców mogło być więcej (nie było np. FP Niewiadów). Hala „Kapelusz” pomieściła wszystkich bez tłoku, więc… Nie narzekajmy jednak i pomyślmy, że jeszcze dwa, trzy lata temu taka impreza w ogóle nie mogłaby się odbyć! Caravaning w Polsce rozwija się bardzo szybko (mimo przeszkód legislacyjnych), a Targi Caravaningu i Kempingu „ExpoCaravaning” są tego potwierdzeniem.

Caravaning w „Kapeluszu” 4

Loterii towarzyszyły duże emocje.

Caravaning w „Kapeluszu” 5

TVP Katowice nagrywa Cezarego Kasprowicza (prezesa PZM-Travel) do wieczornych wiadomości.

ReklamaCaravaning w „Kapeluszu” 6

Caravaning w „Kapeluszu” 7

Zakończenie zlotu: nagrodzeni w OKC i loterii „Polskiego Caravaningu”.


Dariusz Wołodźko


27.05.2009
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News