artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord - Stenaline 03.04-30.04 Sebastian

200 nowych kempingów w bazie

Czas czytania 1 minuta
200 nowych kempingów w bazie
Widok na kemping Bystrina, Słowacja. Jest on dostępny w naszej wyszukiwarce  

Klikając zakładkę "Kempingi" na naszej stronie znajdziecie ponad 2000 pozycji w Europie i prawie 400 tylko w samej Polsce. W ostatnim czasie nasza baza powiększyła się o kolejne 200 pozycji z takich krajów jak Włochy, Austria, Węgry i Słowacja. Zobaczcie sami! 

Dlaczego warto skorzystać z naszej wyszukiwarki kempingów (jest TUTAJ)? To proste: przede wszystkim jest bardzo intuicyjna. Na dobry początek wybieracie odpowiednią zakładkę i decydujecie, czy chcecie poszukać czegoś w Polsce czy raczej w Europie. Później wystarczy wybrać interesujący nas kraj (lub województwo w przypadku rodzimego kraju) i... to wszystko. Dla tych, którzy szukają inspiracji, przygotowaliśmy zakładkę "Kategoria", w której można wybrać położenie danego kempingu: nad morzem, jeziorem, w górach itd. 

Ostatnio informowaliśmy Was o tym, że dodaliśmy potężną ilość kempingów we Włoszech. Tym razem skupiliśmy się na innych krajach jak Austria, Węgry czy Słowacja. Łącznie w ostatnim miesiącu do naszej bazy zostało dodanych ponad 200 nowych miejsc.

Zobaczcie sami, jak to wygląda. Polecamy! 


Bartłomiej Ryś23.04.2018
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News