Reklama
Bilbord - bookingcamper

PRZEGLĄD RYNKU

9 dni temu  05.04.2021, ~ Administrator   

Zdrowy sen w kamperze

Sen w kamperze lub przyczepie kempingowej powinien być równie komfortowy jak ten w „stacjonarnym” domu. By tak się stało, należy zadbać o najważniejszą rzecz, czyli materac. Jak to zrobić?

Niemiecka firma GISA TEX to znany producent przeróżnych rozwiązań polepszających sen w pojazdach mobilnych – nie tylko kamperach czy przyczepach, ale też na jachtach. Do tej pory nie posiadała dystrybutora w Polsce, ale sytuacja zmieniła się za sprawą Makanu.
Co znajdziemy w ofercie? Przede wszystkim specjalną matę wentylacyjną, którą możemy wsunąć pod materac. W ten sposób stworzymy dla niego przestrzeń „do oddychania”, co będzie miało wpływ nie tylko na jego zapach, ale też wygląd. Często od spodu mogą pojawiać się wykwity, zwłaszcza po zimowym caravaningu kiedy kondensacja pary wodnej w „domu na kołach” jest wysoka. Taka mata skutecznie temu zapobiega. Cyrkulacja powietrza zostaje zachowana nawet pod dużym naciskiem.
Drugą opcją jest możliwość zamówienia u GISA TEX gotowego materaca przygotowanego na wymiar. W nim, prócz pianki o różnej grubości w zależności od potrzeb, jest już zastosowana wspomniana mata. Co ważne, materac jest nią owinięty, dzięki czemu ciepłe powietrze wydostające się do góry ma zawsze „utorowaną” drogę. Nasze ciało, skóra również pracują zupełnie inaczej. W gorące dni nie pocimy się tak szybko, ponieważ wentylacja pomiędzy pianką materaca a nami jest cały czas zachowana.

Obejrzyj film na temat dobrego snu na naszym kanale YouTube.

makanu.pl

Artykuł pochodzi z numeru 1(98) 2021 Polskiego Caravaningu

GALERIA ZDJĘĆ

Zdrowy sen w kamperze
Zdrowy sen w kamperze

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 2
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony