artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord - bookingcamper

Webasto na Targach Wiatr i Woda w Warszawie

Czas czytania 3 minuty
Webasto na Targach Wiatr i Woda w Warszawie

Jak co roku, firma Webasto Petemar była obecna na targach Wiatr i Woda. Impreza ta adresowana jest do miłośników wszelkich sportów wodnych. Organizatorzy docenili starania przedstawicieli firmy i uhonorowali ją Nagrodą Główną w „Konkursie na najładniejsze stoisko”. 

Grupa Webasto znana jest przede wszystkim ze współpracy z przemysłem motoryzacyjnym. Jednakże w jej obrębie działa prężny Segment Marine. Oferuje on szereg rozwiązań przeznaczonych dla jednostek pływających: zintegrowane systemy grzewcze i klimatyzacyjne, lodówki i zamrażarki, bojlery, elektryczne systemy dachowe. Webasto Petemar proponuje dodatkowo swoim Klientom okna i luki Gebo, wyposażenie firmy Quick (stery strumieniowe, windy kotwiczne, oświetlenie i inne), rolety i żaluzje firmy Oceanair oraz kuchnie, zlewy, piekarniki, opiekacze, urządzenia elektroniczne (przetwornice, prostowniki, ładowarki akumulatorów, ogniwa paliwowe).

Podczas tegorocznej, XXIX edycji targów, Webasto Petemar prezentowało kilka nowości. 

Panel sterujący systemem klimatyzacji BlueCool MyTouch

Webasto na Targach Wiatr i Woda w Warszawie 1

To elektroniczny, dotykowy, niezwykle intuicyjny panel obsługowy. Wyposażony jest w kolorowy wyświetlacz 2,4 cala. Urządzenie pozwala na wielopoziomowe zarządzanie funkcjami systemu klimatyzacji. Użytkownik może także wybrać jeden z trzech motywów graficznych, a także wgrać własne logo lub zdjęcie, które będzie wyświetlane podczas stanu czuwania panelu.

Wymienniki typu Air Handler A-Series

Nowa seria wymienników powietrza dostępna jest w trzech typach obudów Compact, Slimline oraz Low Profile. Moc chłodnicza urządzeń dochodzi do 36.000 BTU/h. Wymienniki charakteryzują się wyższą wydajnością, w porównaniu ze standardowymi modelami, przy obniżonym poziomie hałasu. Mogą one także zostać rozbudowane o elektryczny moduł grzewczy (230 V). Niewielkie rozmiary pozwalają na łatwy montaż bez względu na wielkość jednostki pływającej. Urządzenia typu Air Handler umożliwiają indywidualne programowanie żądanej temperatury w każdym pomieszczeniu jachtu. Co istotne – w wymiennikach zastosowano innowacyjny system odprowadzenia kondensatu, zapobiegający rozchlapywaniu się wody nawet przy przechyłach do 30 stopni.

ReklamaSródtekstowy YT PC
Rolety i żaluzje

Produkty Ocenair to szeroka gama rolet, żaluzji, moskitier i zasłon przeznaczonych do jachtów. Producent oferuje duży wybór materiałów i rozwiązań. Produkty dostępne są w wersjach standardowych, jak również mogą być wykonane na indywidualne zamówienie, w wykończeniu dostosowanym do potrzeb użytkownika.Administrator23.03.20170 zdjęć 5