artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Camper Caravan Show 22.08-02.10 Sebastian
Seal 66 plus na plus!

Seal 66 plus na plus!

Tani i dobry, czyli kamper Rimor w wersji Silver line.

Z pojazdami turystycznymi Rimor mieliśmy już wielokrotnie do czynienia. Pomimo tego, że nie są one popularne na naszym rynku, to charakteryzują się dobrą jakością i bogatym wyposażeniem, zachowując przy tym atrakcyjną cenę. W ofercie firmy taniekamperowanie. pl pojawił się model Seal 66 Plus. To edycja specjalna przygotowana na sezon 2020, wyróżniająca się nie tylko motywami graficznymi. 

Duża moc
Seal 66 Plus Silver line to klasyczny kamper półzintegrowany o długości nieco ponad 7,73 m i wysokości 2,84 m. W środku nad głowami miejsca nie zabraknie. Producent przewidział ponad 2 m przestrzeni. Pojazd bazuje na zmodyfikowanym podwoziu fiata. Mamy więc do dyspozycji nową jednostkę napędową o pojemności 2,3 l, ale już o mocy 140 KM. Warto zaznaczyć, że gdyby nie wysoka akcyza za silnik powyżej 2 l, kamper byłby oferowany w Polsce w jeszcze niższej cenie. Na to niestety musimy poczekać.

Nowa kolorystyka
Seal 66 Plus posiada specjalne, srebrne malowanie oraz nową grafikę zabudowy. Zmieniono również kolor 15-calowych felg aluminiowych na szary. Całość świetnie ze sobą współgra.

Układ wnętrza
Układ w środku nadaje się zarówno do podróżowania w parze, jak i z dziećmi. Do dyspozycji mamy przede wszystkim bardzo duże łóżko typu „queen bed” w tylnej części pojazdu. Bez problemu zmieszczą się tam 2 osoby dorosłe, które dodatkowo, po obu stronach posłania, znajdują się pojemne szafy na ubrania. Idąc w głąb kampera, trafimy na toaletę i prysznic – to dwa oddzielne pomieszczenia. Wody również nie powinno nam zabraknąć. Zbiornik na wodę czystą i na „szarą” ma 100 l pojemności. Za ogrzewanie wnętrza i podgrzewanie wody odpowiedzialna jest Truma Combi w wersji 4. Jest to oczywiście system w pełni oparty na gazie z butli. W kąciku kuchennym zwraca uwagę rozmiar lodówki. Jej pojemność wynosi aż 141 l. Kuchenka gazowa ma 3 palniki. Obok standardowego zlewu znajduje się piekarnik, co stanowi domenę kamperów premium. Przód kampera to duży, przestronny salon z układem „face-to-face”, czyli załoga siedzi przodem do siebie. Rimor ma 4 miejsca do jazdy i tyle samo do spania. Drugie, dwuosobowe, łóżko ulokowano z przodu. Jest ono opuszczane na noc nad salon. 

ReklamaŚródtekstowy Dethleffs 21.09-02.10 Sebastian
Atrakcyjne dodatki
Nie sposób nie wspomnieć o przestronnym garażu, do którego zmieścimy nawet skuter. Przestrzeń w nim możemy zwiększyć, podnosząc (elektrycznie) tylne łóżko. W firmie taniekamperowanie.pl możemy zamówić również wersję bez tej funkcjonalności. Opisując nowoczesne kampery, warto zwrócić uwagę na ich wagę. Seal 66 Plus oferowany jest jako pojazd dostępny na kategorię B prawa jazdy, więc jego limit wagowy wynosi 3500 kg. W stanie gotowym do jazdy oferuje on aż 680 kg przestrzeni na dodatkowe akcesoria oraz bagaże – to świetny wynik. Nie można też zapomnieć o dodatkowym wyposażeniu dostępnym w standardzie. Mowa tu o kamerze cofania, nowym radiu DAB z funkcją parowania ze smartfonem, czterometrowej markizie Thule czy w pełni przygotowanej instalacji pod panele słoneczne. Do tego moskitiery na drzwi i okna oraz pokrowce foteli. 

Chcesz poznać cenę i dowiedzieć się więcej, zadzwoń na numer tel. 22 728 53 53. Pamiętaj, że  ilość kamperów Seal 66 Plus jest ograniczona. Zamówienia przyjmujemy tylko w lutym. 
www.taniekamperowanie.pl/aktualnosci/limitowana-edycja

Seal 66 plus na plus! 1

Artykuł pochodzi z numeru 1 (92) 2020 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator19.02.20200 zdjęć 5