artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Camper Caravan Show 22.08-02.10 Sebastian
Przetestuj zanim zakupisz

Przetestuj zanim zakupisz

Firma Campery Złotniccy oferuje sprzedaż oraz wynajem nowych i używanych kamperów marek: Roller Team, Caravans International, Benimar, Chausson i Panama, prowadzi również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny tych marek oraz wszelkich pojazdów kempingowych wyposażonych w podzespoły firm Truma, Dometic, Thetford, Webasto itd. Kompleksowe podejście do klienta i jego oczekiwań to tylko jeden z atutów Campery Złotniccy.

– Nasz serwis wyspecjalizował się w „personalizacji” pojazdów kempingowych poprzez montaż wszelkiego rodzaju wyposażenia dodatkowego. Jesteśmy m.in. partnerem firmy Victron Energy (zaawansowane systemy solarne, systemy zarządzania energią elektryczną), CaraControl (zintegrowany system zarządzania urządzeniami pokładowymi pojazdu), GasBank, jak również firm dostarczających systemy car audio, systemy filtracji wody itd. – wyliczają przedstawiciele firmy.
Komplet rozwiązań trafił do kilku oferowanych w wynajmie pojazdów, dzięki czemu można przetestować nie tylko auto, ale też funkcjonalność wyposażenia dodatkowego. Dodajmy, że nie ma we flocie pojazdu, który nie byłyby wyposażony w klimatyzację dachową, markizę, bagażnik na 4 rowery, solar czy kamerę cofania. Pośród dostępnych aut każdy znajdzie takie, które spełni jego oczekiwania. Wybierać można spośród alków i kamperów półzintegrowanych, maksymalnie 2-letnich, a przeważnie z bieżącego roku.
Istotne jest to, że na flotę wypożyczalni składa się 25 pojazdów, które dostępne są również w bieżącej ofercie sprzedażowej. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, aby przed podjęciem decyzji o kupnie dany pojazd przetestować. Co więcej, klienci chcący przetestować auto przed zakupem mogą wynająć auto na 3 dni za darmo.

ReklamaŚródtekstowy Dethleffs 21.09-02.10 Sebastian
Na koniec warto wspomnieć, że firma świadczy naprawy gwarancyjne pojazdów marek, które ma w swojej ofercie – także tych kupionych gdzie indziej – ale również naprawy pogwarancyjne aut i przyczep kempingowych innych producentów.
– Istotne jest, aby klient kupował pojazd wraz z doposażeniem u jednego i tego samego dostawcy – dodają właściciele firmy. – W ten sposób uniknie potencjalnych dyskusji związanych z „przerzucaniem się” odpowiedzialnością za awarię pomiędzy sprzedawcą pojazdu i firmą montującą doposażenie.

campery-zlotniccy.pl

Artykuł pochodzi z numeru 3 (105) 2022 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Krzysztof Dulny 23.09.20220