artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Produkcja słynna z jakości. Wycieczka po fabryce Mercus Camper

Produkcja słynna z jakości. Wycieczka po fabryce Mercus Camper

Czas czytania 1 minuta

Mercus Camper produkuje kampervany na bazie samochodów VW Transporter, Mercedes Benz Vito i Sprinter, Renault Trafic oraz MAN TGE. Firma ma długoletnią tradycję, zajmuje się produkcją oraz zabudową autobusów i mikrobusów, obecnie jednak trzon produkcji stanowią pojazdy kempingowe.

Warto zwrócić uwagę, że pomimo dużej liczby produkowanych pojazdów nie zapomina się tutaj o utrzymaniu możliwości wykonania pojazdu według indywidualnych potrzeb. Kompleksowa obsługa klienta zaczyna się od zakupu i dostawy pojazdu bazowego do zabudowy, poprzez pomoc w uruchomieniu najkorzystniejszej formy finansowana, na odpowiednim ubezpieczeniu kończąc.
Tym razem przyjrzymy się miejscu, w którym powstają jedne z najlepszych pod kątem wykonania kampervany. Jakość, dbałość o detale, dopracowane rozwiązania, pomysłowość i baza techniczna to składniki nowoczesnego, europejskiego urban vana.
Kompleks produkcyjny. To właściwa nazwa dla fabryki Mercus. Pojazdy produkowane są w 3 głównych halach, przy każdej zlokalizowano mniejsze pomieszczenia – szwalnię i magazynki. Jedna z hal została zaadaptowana na pokaźnych rozmiarów lakiernię. Plac przylegający do części produkcyjnej jest również kolosalnych rozmiarów. Taki jednak musi być, aby pomieścić wszystkie wyprodukowane pojazdy. Przyjrzyjmy się zatem kolejnym etapom produkcji pojazdów marki Mercus.

Artykuł pochodzi z numeru 1 (109) 2023 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator20.09.20230 zdjęć 11
Artykuł powstał we współpracy z marką Mercus Camper
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News