artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia assistance
Nowa siedziba już w 2022 roku

Nowa siedziba już w 2022 roku

Czas czytania 2 minuty

Firma Campery Złotniccy oferuje sprzedaż i wynajem kamperów marek Roller Team, Benimar, Chausson i Panama, jak również prowadzi serwis pojazdów kempingowych. W branży działa od 12 lat, a obecnie przygotowuje się do otwarcia nowej siedziby w miejscowości Henryków-Urocze. W obiekcie o powierzchni 1300 m² znajdą się salon sprzedaży, biuro, magazyn części, stolarnia i hala serwisowa na 10 pojazdów.

Zanim jednak nowa siedziba zostanie oddana do użytku (a ma to nastąpić w czwartym kwartale 2022 roku), z pełnego zakresu usług firmy korzystać można nadal w Kolonii Lesznowoli. Również teraz, zimą – bez względu na to, czy mowa o kupnie, czy wynajmie kampera, firma funkcjonuje przez cały rok. 

Jedną z ciekawszych opcji, którą oferuje firma, jest sprzedaż samochodu kempingowego z umową zarządzania. Polega to na tym, że kupując w firmie nowego kampera, możesz go później powierzyć wypożyczalni w zarządzanie. Innymi słowy, pojazd może zarabiać „na siebie”, gdy z niego nie korzystamy. To pomysł, który od samego początku cieszy się dużą popularnością, a który podchwyciły już inne firmy z branży.

Firma świadczy naprawy gwarancyjne pojazdów marek, które ma w swojej ofercie – także tych kupionych gdzie indziej – ale również naprawy pogwarancyjne aut i przyczep kempingowych innych marek. Czy mowa o naprawach mechanicznych, czy o serwisie urządzeń pokładowych, dla fachowców z Campery Złotniccy nie ma rzeczy niemożliwych.

ReklamaNowa siedziba już w 2022 roku 1
Hala do napraw blacharsko-lakierniczych ma 18 m długości, 6 m szerokości, a wysokość bramy wjazdowej liczy 5 m. Taka kubatura obiektu pozwala obsłużyć każdego kampera, ale również koniowóz, naczepę do ciężarówki czy samą ciężarówkę. Serwis jest w stanie obsłużyć nawet 20 zleceń w miesiącu.

Więcej o firmie Campery Złotniccy będzie można przeczytać w najbliższym wydaniu „Polskiego Caravaningu”.

campery-zlotniccy.pl


Krzysztof Dulny 20.12.20210
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News