Reklama
Bilbord - Maista 01.04 - 30.04 Sebastian_Marko podstrony
ReklamaA1 - katalog ACSI

PRZEGLĄD RYNKU

miesiąc temu  19.02.2020, ~ Administrator   

Kemping na szóstkę!

Największy portal caravaningowy w Niemczech ogłosił, że Camping Alexa jest najlepszy w Polsce!

Platforma camping.info co roku przyznaje nagrody dla 110 najlepiej recenzowanych kempingów w całej Europie. Podczas tegorocznego rozdania na liście wyróżnionych znalazł się kemping z Polski. Alexa z nadmorskiego Chłapowa została uznana za najlepsze pole kempingowe w naszym kraju! To wyjątkowe wyróżnienie, mając na uwadze fakt, że w 2019 roku na camping.info dodano prawie 191 tysięcy opinii. Portal ten, jeden z najpopularniejszych w krajach niemieckojęzycznych, w 2019 roku zanotował blisko 13 mln odwiedzin i 35 mln odsłon.

Renomowany ranking
Podstawą przyznawania nagród przez camping.info są nie tylko średnie oceny gości przebywających na kempingu, ale także ich aktualność, ilość oraz wiarygodność samego wystawiającego. Im więcej opinii wystawił dany recenzent, tym mocniejsza jest jego wiarygodność.  Camping Alexa znalazł się tym samym wśród najlepszych kempingów z Niemiec, Austrii, Chorwacji czy Słowenii. Nagroda to jednak nie wszystko. Sami goście, tuż po wstawieniu zdjęć  z uroczystej ceremonii, w licznych komentarzach jednoznacznie stwierdzili, że „to wyróżnienie się po prostu Alexie należało”. 

Wysoki standard 
Camping Alexa w 2020 roku będzie świętował swoje 30-lecie. Od minionego sezonu pole otwarte jest przez cały rok, ale największy ruch notuje w sezonie wakacyjnym. Łącznie znajduje się tam 250 miejsc dla kamperów, przyczep kempingowych oraz namiotów. Pierwsze skrzypce gra świetna lokalizacja. Kemping jest położony na klifie, z którego rozciąga się malowniczy widok. Jego dodatkowym atutem jest prywatne, bezpośrednie zejście na plażę. Sam kemping to również przestronne, zawsze czyste sanitariaty, które w zimie są ogrzewane, plac zabaw dla dzieci, nowoczesny punkt serwisowy, miejsce do zmywania naczyń, kryty namiot z animacjami dla dzieci, siłownia na świeżym powietrzu. Od najbliższego sezonu goście będą mogli korzystać także z sali kominkowej. Goście doceniają Alexę za profesjonalną i zawsze miłą obsługę, ciszę w godzinach nocnych oraz poczucie bezpieczeństwa. Właściciele kempingu co roku modernizują pole. Zmieniają  się drobnostki, jak chociażby wygląd skrzynek elektrycznych czy oświetlenia, ale również ciągle zwiększa się liczba dostępnych miejsc – oczywiście przy zachowaniu rozsądnego metrażu każdej z  wydzielonych parcel.

Jeżeli planujecie odwiedzić Alexę latem w tym roku, to radzimy się śpieszyć. Najlepsze „miejscówki” już w większości zostały zarezerwowane!
www.alexa.gda.pl

GALERIA ZDJĘĆ

Kemping na szóstkę!
Kemping na szóstkę!
Kemping na szóstkę!
Kemping na szóstkę!
Kemping na szóstkę!

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

 • 4
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony