artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Skompletowane zamówienie to m.in. cleaner do czyszczenia powierzchni przed klejeniem czy zestaw do cięcia formatek
Skompletowane zamówienie to m.in. cleaner do czyszczenia powierzchni przed klejeniem czy zestaw do cięcia formatek

Armaflex stworzone do izolacji

Czas czytania 2 minuty

Podczas podróży nikt nie ma ochoty doświadczać nieprzyjemnego zimna nocą ani cierpieć z powodu upału latem. Wspomagając urządzenia pokładowe, zastosowanie znajdują także materiały izolacyjne, zapewniające doskonałą ochronę zarówno przed zimnem, jak i upałem, oraz dedykowane produkty, które gwarantują barierę akustyczną.

ArmaFlex – doskonała izolacja termiczna

Materiały Armaflex zapewniają nie tylko doskonałą izolację termiczną, chroniąc przed chłodem zimą i upałem latem, ale także skutecznie eliminują kondensację pary wodnej na skutek różnicy ciśnień, co jest kluczowe w utrzymaniu odpowiedniego poziomu wilgotności wewnątrz pojazdu. Co więcej, ochrona antybakteryjna oznacza higienę i świeżość wnętrza.

ArmaComfort – redukcja hałasu podczas podróży

W celu redukcji hałasu natomiast warto sięgnąć po ArmaComfort Barrier, ultracienką, a jednocześnie wyjątkowo wytrzymałą barierę dźwiękową, która waży jedynie 2,1 kg/m². To rozwiązanie nie tylko skutecznie redukuje hałas o 23 dB, przy zaledwie milimetrowej grubości, jest także przyjazne dla środowiska, nadaje się do recyklingu, a ponadto nie zawiera halogenów, fosforanów i bitumów.

Indywidualne i kompletne zestawy kamperowe

Armacell rozumie, że ulepszanie kampera może być wyzwaniem, dlatego oferuje indywidualne i kompletne zestawy zawierające wszystko, czego potrzebujesz. Od środka czyszczącego do przygotowywania powierzchni, poprzez role samoprzylepne i bez kleju, otuliny, po wyjątkowo ostre noże, praktyczną taśmę ArmaFlex i instrukcję montażu – wszystko z jednego źródła.

Pytania i zamówienia realizowane są przez dystrybutora – firmę Sanit Box Sp. z o.o. ul. Pelikana 6, 86-005 Murowaniec.
sanitbox.com

Artykuł pochodzi z numeru 1 (115) 2024 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator08.04.2024
Artykuł powstał we współpracy z marką ArmaFlex
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News