artykuły

OBLICZA CARAVANINGU
Reklama2021 Bilbord - PKO bezplatna [4] 12.07-26.07 Kasia
Wyszedł na dach kampera, był pijany i agresywny
  fot. policja

Wyszedł na dach kampera, był pijany i agresywny

To nie był udany wyjazd wakacyjny kamperem dla 39-latka z Warszawy. Na czerwonym świetle wyszedł na dach kampera a następnie uszkodził samochód kierowcy obok, który zrobił mu zdjęcie. Swoją agresję skierował również na policjantów. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

39-latek był kompletnie pijany. Przez Siedlce przejeżdżał ze znajomymi w drodze na wakacje. W pewnym momencie, gdy kierowca kampera zatrzymał się na czerwonym świetle, mężczyzna wyszedł na dach pojazdu. Nietypowe zdarzenie sfotografował ze swojego samochodu inny kierujący. 39-latek zorientował się, że mężczyzna robi mu zdjęcie i uszkodził jego pojazd oraz groził pozbawieniem życia.

Kierowcy udało się ruszyć, zadzwonił pod numer alarmowy, a następnie zjechał na pobliski parking, gdzie drogę zajechał mu kamper, a mężczyzna, który wcześniej go atakował, znów pojawił się przed jego samochodem, tym razem trzymał w ręce kostkę brukową - zrelacjonowała rzeczniczka siedleckiej policji kom. Agnieszka Świerczewska.

Po chwili na miejscu pojawiła się policja. To na funkcjonariuszów została skierowana agresja pijanego mężczyzny. Zwyzywał ich i groził użyciem przemocy. Nie reagował na polecenia mundurowych a jego agresja narastała. Wreszcie został obezwładniony i zatrzymany.

Mężczyzna trafił do aresztu, był kompletnie pijany. Po wytrzeźwieniu przedstawiono mu zarzuty: uszkodzenia mienia, gróźb karalnych oraz znieważenia policjantów. Za te przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. 


Bartłomiej Ryś19.06.20216

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 17

 • 4
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 3
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 1
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 4
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 5
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW