artykuły

aktualnosciAKTUALNOŚCI
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac

Truma na Caravan Salon 2016

Czas czytania 2 minuty
Truma na Caravan Salon 2016

Mecz piłki nożnej właśnie się rozkręca, emocje są intensywne. Nagle żona decyduje, że zanim pójdzie do łóżka chce schłodzić wnętrze pojazdu i prosi męża, aby włączył klimatyzację. Ten idzie, włącza... i właśnie w tym momencie pada decydująca bramka. Prawda, że można się wściec?

Do takiej sytuacji nie doszłoby, gdyby kamper wyposażony był w system Truma iNet, który umożliwia obsługę klimatyzacji za pomocą smartfona lub tabletu, w dowolnym momencie, z dowolnego miejsca, np. podczas oglądania meczu na kempingu.

O tym, dlaczego użytkownicy Truma iNet to szczęściarze, dowiedzą się zwiedzający tegoroczny Caravan Salon w Düsseldorfie (27.08 – 04.09). Ogromny ekran na stoisku producenta w hali 13/C31 zademonstruje, jak przydatna jest funkcja zdalnej obsługi urządzeń w różnego rodzaju sytuacjach. Tzw. ściana multimedialna zamieni się również w olbrzymich rozmiarów automat do gry, w której zwiedzający będą mogli spróbować szczęścia i wygrać atrakcyjne nagrody każdego dnia, na przykład system Truma iNet wraz z instalacją.

Kolejną atrakcją będzie wspólny projekt LMC i Truma. LMC iBus connect umożliwia nie tylko zdalne sterowanie urządzeniami Truma, ale także pozwala zasięgnąć innych istotnych informacji. Klienci LMC mogą za pośrednictwem aplikacji Truma np. sprawdzić stan naładowania akumulatora i poziom wody w zbiornikach – albo za pośrednictwem Bluetooth, albo w trybie SMS. Więcej o tym rozwiązaniu będzie można dowiedzieć się na stoisku LMC (hala 11/C42).

ReklamaŚT - biholiday 06.03-31.05 Sebastian
Dodajmy, że na miejscu, w Düsseldorfie dostępny będzie jeden z techników serwisowych Truma, służąc radą oraz oferując naprawę i instalację urządzeń. Terminy spotkań będzie można umawiać w godzinach 10:00 – 18:00 przy bramie Caravan Centrum lub na stoisku firmy Truma (hala 13/C31).


Administrator26.07.2016
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News