artykuły

aktualnosciAKTUALNOŚCI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Targi Twój Mały Dom

Targi Twój Mały Dom

Czas czytania 3 minuty

Zapraszamy na trzecią edycję targów Twój Mały Dom, dedykowanych małym domom do 70 m². Warto pamiętać, że te same firmy w swojej ofercie mają także większe domy. To oznacza, że w trakcie targów, każdy znajdzie coś dla siebie. Targi odbędą się w Warszawie, w dniach 6-8 maja.

  • Lokalizacja: przy Stadionie Narodowym, na wprost bramy nr 1
  • Wejście: od Alei Zielenieckiej lub Ronda Waszyngtona
  • Godziny: 6 i 7 maja od 10:00 do 18:00, 9 maja od 10:00 do 17:00

Bilety na targi można zamówić tutaj

Link do wydarzenia na FB.

„Polski Caravaning” jest patronem medialnym wydarzenia. 

Targi Twój Mały Dom 1

Małe domki

Małymi domami Polacy interesują się już jakiś czas, ale obecnie widać znaczący wzrost zainteresowania. Stawiamy je na działkach rekreacyjnych, ale także jako domy całoroczne. Mały dom to często rozwiązanie tańsze od mieszkania lub dużego domu. Mały dom również może być luksusowy. To od inwestora zależy, czy będzie to wersja ekonomiczna, czy „na bogato”. Dodatkowo mały dom to dużo szybszy czas budowy, a mniejszy metraż to niższe koszty utrzymania i dużo mniej sprzątania. Zaoszczędzony czas lepiej spędzić w swoim ogrodzie.

Małe mobilne domy dają nam jeszcze jedno – wolność. Dziś mieszkamy pod Warszawą, jutro „przenosimy” dom na południe Włoch.

Biznes też lubi małe domy. Coraz częściej pojawiają się na kempingach lub w gospodarstwach agroturystycznych. Powstaje wiele nowych miejsc wypoczynkowych, które w swojej ofercie posiadają noclegi tylko w małych domach.   

ReklamaTargi Twój Mały Dom 2

 

Atrakcje podczas targów 

W trakcie targów będzie można zobaczyć na żywo domy pokazowe i porozmawiać z ekspertami na temat technologii, w jakiej zostały zbudowane. To idealna okazja do tego, żeby wybrać dla siebie mały dom.

Małe domy to szeroki wybór:
– domy typu Tiny House;
– domy mobilne;  
– domy modułowe;
– domy z kontenerów;
– domy szkieletowe;
– domy na wodzie.

Targom małych domów towarzyszyć będzie pierwsza edycja plenerowych targów architektury ogrodowej „W Twoim Ogrodzie”.

Targi Twój Mały Dom 3

Podczas targów będzie można zobaczyć między innymi basen wykonany z kontenera morskiego, tężnię ogrodową, pergole, meble ogrodowe, sauny i jacuzzi ogrodowe, czy prysznice ogrodowe

7.05.2023 gościem specjalnym będzie Jurek Sobieniak, szef kuchni, technolog, restaurator i pasjonat kuchni. Prowadzący programy telewizyjne na Canal + kuchnia. Jurek, stanie za starami grilla i będzie zaskakiwał Państwa kulinarnymi pysznościami. W trakcie targów, na miejscu będzie można kupić grille gazowe i już we własnym ogrodzie odtworzyć dania Jurka.
 


Piotr Kubinski05.05.2023
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News