artykuły

aktualnosciAKTUALNOŚCI
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Słoweński kolarz znowu na podium

Słoweński kolarz znowu na podium

Czas czytania 2 minuty

Tadej Pogačar osiągnął wicemistrzostwo i dwa zwycięstwa etapowe w tegorocznym wyścigu kolarskim Tour de France. Kolejny jego sukces rozsławił markę Carthago i model kampera c-compactline.

Carthago od kilku lat wspiera światowej klasy sportowca. Nie inaczej było podczas 110. edycji Tour de France.

1 800 akredytowanych dziennikarzy, 100 stacji telewizyjnych i 7 800 godzin transmisji w prawie 200 krajach na żywo relacjonowało historię Tour de France 2023. Około dwóch miliardów ludzi śledziło zmagania w telewizji, podczas gdy 10-12 milionów widzów przybyło na trasę wyścigu, aby obserwować go na żywo. Anglik Adam Yates rozpoczął akcję od swojego pierwszego w historii zwycięstwa etapowego, Słoweniec Tadej Pogačar i duński kolarz Jonas Vingegaard stoczyli epicki pojedynek, który trwał przez większość wyścigu. Ostatecznie Tadej Pogačar ponownie stanął na podium – tym razem wywalczył srebrny medal i dwa zwycięstwa etapowe.

Wyścig dookoła Francji na pokładzie Carthago c-compactline

Zajmując drugie miejsce w najsłynniejszym wyścigu rowerowym na świecie, słoweński kolarz wyścigowy i partner Carthago, Tadej Pogačar, po raz kolejny udowodnił swoją wyjątkową klasę - pomimo poważnego upadku na wiosnę. Co czyni występ kolarskiego asa na Tour de France jeszcze bardziej niesamowitym. Z dwoma zwycięstwami i dwoma drugimi miejscami w ciągu czterech lat - występ Pogačara w legendarnym francuskim wyścigu jest tym bardziej imponujący.

ReklamaSłoweński kolarz znowu na podium  1
W tym roku marka Carthago po raz kolejny wspiera światowej klasy sportowca oddając mu do dyspozycji kampera c-compactline.

Kamper zwinny jak zawodowy kolarz

Kamper Tadeja Pogačara jest prawdziwym unikatem dzięki efektownym barwom. Profesjonalny kolarz i kamper doskonale się uzupełniają. Także jego dom na kołach jest smukły. Przy szerokości zabudowy zaledwie 2,12 metra, Carthago c-compactline ma zwartą konstrukcję, a dzięki konstrukcji Super Lightweight jest lekki i energooszczędny. Dzięki niskoramowemu podwoziu AL-KO, i podwójnej podłodze kamper zapewnia wygodę podróżowania i gwarantuje komfortowe warunki na czas przygotowań do treningów i wyścigów kolarskich.

Fot. Carthago


Rafał Dobrowolski29.07.2023 zdjęć 1
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News