artykuły

aktualnosciAKTUALNOŚCI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia

Rajd charytatywny

Czas czytania 2 minuty
Rajd charytatywny

Husaria Rally to rajd charytatywny, głównie starymi samochodami wyprodukowanymi lub myśli technicznej z byłego bloku wschodniego, którego nadrzędnym celem jest zebranie środków finansowych; te w całości zostaną wpłacone na Organizacje Pożytku Publicznego ze szczególnym wskazaniem na organizacje działające na rzecz dzieci.

Podrzędnymi celami rajdu są: propagowanie dawnej motoryzacji, kultury i wzajemnej pomocy na drogach, a także integracja środowisk motoryzacyjnych.
- Bardzo ważną kwestią dla nas jest to, że uczestnicy sami wpłacają pieniądze, a więc 100 procent wpłaconej kwoty przekazywane jest bezpośrednio na Organizacje Pożytku Publicznego – mówi Dariusz, jeden z organizatorów – Zasada jest taka, że najpierw trzeba wpłacić pieniądze na OPP, czyli zrobić coś dobrego, a dopiero później można jechać.

Rajd rozpocznie się 2 września 2017 roku w Krakowie, a zakończy 7 września 2017 roku w Batumi (Gruzja). Trasa wyprawy Husaria Rally wiedzie przez następujące kraje: Polska, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Turcja i Gruzja.

Kto może zostać uczestnikiem rajdu? Jak mówią organizatorzy – każdy, kto wpłaci startowe i minimum 1500 zł na OPP. Kwotę tę można wpłacić ze środków własnych lub np. pozyskać w zamian za powierzchnię reklamową na swoim pojeździe od darczyńców/sponsorów. Kolejnym wymogiem jest stawienie się na starcie regulaminowym pojazdem tzn. wyprodukowanym w BBW do 1994 roku lub tzw. produkcji zachodniej do 1979 roku lub samochodem o poj. do 1000 cm3 do 1994 roku.

ReklamaRajd charytatywny 1
Czego uczestnicy mogą się spodziewać? Przede wszystkim satysfakcji, że zrobiło się coś fajnego dla innych, w tym dzisiejszym zwariowanym świecie nastawionym na własne ja, poza tym wielu przygód, niezapomnianych miejsc, dobrej zabawy oraz wspaniałej gruzińskiej gościnności!

Formularz zgłoszeniowy i więcej informacji dostępne są na stronie: husariarally.eu
Oprac. JZ


Administrator02.08.2016
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News