artykuły

aktualnosciAKTUALNOŚCI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia

Mistrzostwa Polski Cross Monster dla każdego

Czas czytania 2 minuty
Mistrzostwa Polski Cross Monster dla każdego

Już po raz trzeci zawodnicy z całej Polski zmierzą się na terenowych hulajnogach z trasą, która będzie sprawdzianem nie tylko kondycji, ale również walecznego charakteru. 13 sierpnia 2016 roku odbędą się w Białce Tatrzańskiej Mistrzostwa Polski Cross Monster. Jest to kolejna impreza w ramach programu „Regatta RUSZ SIĘ!”, który wspomaga pomysłodawców wydarzeń promujących różnorodne formy sportu.

Na podtatrzańskie hale przyjedzie czołówka najlepszych riderów terenowych hulajnóg Monsterroller, aby stanąć do walki w przepięknym, a zarazem trudnym terenie. Rozgrywane na stokach Kotelnicy Białczańskiej mistrzostwa to prawdziwa seria sprintów po stromych zboczach, na których szybka jazda wymaga dużej odwagi. Uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności sportowe, jak również wykazać się sprytem i poczuć ducha walki! Zmierzą się w dwóch konkurencjach: drużynowy Monster Slalom oraz Zjazd na Krechę.

Najlepsi zostaną obdarowani cennymi nagrodami – ich pula przekracza 5000 zł. Dodatkowo wszyscy startujący, bez względu na wynik w zawodach, będą mieli możliwość wygrać nagrody rzeczowe, a wśród nich sprzęt sportowy oraz vouchery na zakupy w sklepach Regatta.

Impreza adresowana jest nie tylko do zawodowców, którzy walczą o najlepsze czasy, ale również do amatorów chcących się sprawdzić w tej ciekawej dyscyplinie sportu. Jest to zgodne z ideą programu „Regatta RUSZ SIĘ!”, którego celem jest zachęcanie do aktywnego stylu życia każdego i pokazywanie, że sport nie jest zarezerwowany tylko dla wyczynowych zawodników.

ReklamaMistrzostwa Polski Cross Monster dla każdego 1
Do przyjazdu na Podhale organizatorzy zachęcają całe rodziny i osoby towarzyszące, bo i dla nich atrakcji nie zabraknie. Przewidziano pokazy rowerowe i motocyklowe, strefy aktywności, maraton zumby, animacje dla małych i dużych dzieci, koncert Kapeli Hanki Wójciak oraz... „Kolorową Eksplozję”. Co to takiego? Festiwal radości, podczas którego wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając kolory w powietrze!

Warto zarezerwować sobie czas 13 sierpnia i przyjechać do Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska. Początek o 11:30!

Patronat honorowy nad imprezą objął Wójt Gminy Bukowina Tatrzańska.

Więcej informacji na: www.crossmonster.pl oraz www.ruszsie.org.
 

Mistrzostwa Polski Cross Monster dla każdego 2

Administrator09.08.20160
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News