artykuły

aktualnosciAKTUALNOŚCI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Marka Globe-Traveller uwiodła Brytyjczyków

Marka Globe-Traveller uwiodła Brytyjczyków

Czas czytania 4 minuty

Lepszego debiutu nie mogli sobie wymarzyć! 4-osobowy kamper Voyager Z polskiej firmy zgarnął aż dwie spośród ośmiu nagród w finale inauguracyjnego konkursu Campervan Awards 2023 podczas największych targów caravaningowych w Wielkiej Brytanii.

Campervan of the Year 2023 (Kamper roku 2023), Best Fixed Bed Campervan 2023 (Najlepszy kamper z łóżkiem stałym roku 2023) - debiutujący podczas targów Caravan Camping and Motorhome Show (18-23.10.2022, tereny targowe NEC w Birmingham, Wielka Brytania) 4-osobowy kamper polskiej firmy zdobył aż dwie nagrody.

- Globe-Traveller Voyager Z ma kilka wspaniałych cech, w tym podwójną podłogę, oddzielny prysznic zaaranżowany w sposób nowatorski i oryginalnie przeprojektowany tył kampera bazującego na furgonie, co gwarantuje więcej miejsca we wnętrzu pojazdu. Posiada również sprytne opuszczane łóżko nad salonem, co oznacza, że w pełni gwarantuje komfortowy pokład i sypialnię dla 4-osobowej załogi. To z wielu względów godny zwycięzca tytułu najlepszego kampera roku 2022 - czytamy w uzasadnieniu jury.

- Ta polska firma produkuje wiele różnych kamperów, ale ten czteroosobowy Voyager oferuje wiele innowacyjnych funkcji, które wyróżniają go z tłumu.

Drugą nagrodę przyznano za koncepcję sypialni w tyle zabudowy kampera o długości 636 cm. Globe-Traveller Voyager Z zachwycił aranżacją dwóch pojedynczych tapczanów, które można łatwo przekształcić w jedno łóżko typu king size. Doceniono pojemne szafki i schowki, przestrzeń pod głównym łóżkiem i duży garaż, co zapewnia mnóstwo miejsca do przechowywania sprzętu kempingowego i rzeczy osobistych.

ReklamaŚT - biholiday 06.03-30.06 Sebastian
- Jest nam niezmiernie miło, że nasz kamper został tak wysoko oceniony przez tak zacne grono specjalistów branżowych na zupełnie nowym dla nas rynku. Lepszego debiutu nie mogliśmy sobie wymarzyć! - komentuje werdykt jury Sławomira Podwojska, dyrektorka marketingu w firmie Globe-Traveller RV Sp. z o.o.

Prestiżowe wyróżnienia połączonych magazynów branżowych

Caravan Camping and Motorhome Show 2022  był pod wieloma względami wyjątkowy. W targach uczestniczyło międzynarodowe grono reprezentantów branży. Odwiedzający mogli zapoznać się z najnowszymi propozycjami na sezon 2023 w 11 halach wystawowych. To właśnie tu miał swą premierę na rynku brytyjskim Globe-Traveller Voyager Z i spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem zarówno wśród odwiedzających, jak i specjalistów branżowych.

Prestiżu dla wspomnianych nagród dla polskiej firmy dodaje fakt, że po raz pierwszy jury konkursowe składało się z reprezentantów trzech magazynów branżowych: „MMM”, „Campervan”, „What Motorhome”. Tym razem zainaugurowano wspólne nagrody we współpracy z głównym dostawcą usług finansowania konsumenckiego – Creation. Sędziowie wykorzystali swe ponad 45-letnie doświadczenie na rynku kamperów, aby przyjrzeć się ofertom na sezon 2023. Debaty były gorące i dyskusje czasami dotyczyły drobnych szczegółów, które odróżniały nominowanych do nagród. We wszystkich ośmiu kategoriach sędziowie szukali czegoś wyjątkowego, dzięki czemu dobry kamper jest nie tylko dobry, ale świetny.

ReklamaMarka Globe-Traveller uwiodła Brytyjczyków 2
Spektakularny debiut to oczywiście ogromny powód do dumy firmy Globe-Traveller. Gratulujemy!

Fot.


Rafał Dobrowolski22.10.2022
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News