artykuły

aktualnosciAKTUALNOŚCI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Francja czeka - Paulina i Michał

Francja czeka - Paulina i Michał

Czas czytania 3 minuty

To już przedostatnia "dwójka" z prezentowanych sylwetek ekipy prowadzącej podczas współorganizowanej z Warszawskim Centrum Caravaningu i marką Bürstner imprezy Camper Ride Paris Roubaix Challenge 2023! Tym razem nasz "cukiereczek", czyli najmłodsza uczestniczka - Paulina. Wraz z Michałem będą więc podobnie jak poprzedni zaprezentowani fani kolarstwa i caravaningu pokazywać Wam jak czerpać przyjemność z obydwu aktywności. Z pewnością zarażą pozostałych uczestników swoim entuzjazmem! Przedstawiamy Paulinę i Michała.

Paulina Pastuszek to najmłodsza uczestniczka naszej prowadzącej załogi, ale też – mimo wieku – mocno utytułowana i doświadczona zawodniczo. Do tego uśmiechnięta, dokładna i ambitna 22-latka. Do kolarstwa przekonała ją mama, proponując zapisanie się do miejskiego klubu w Jaworzynie Śląskiej. I tak w życiu 10 letniej wówczas Pauliny pojawił się rower, pasja która trwa do dziś i ani myśli „wywietrzeć z głowy”. Sportowych sukcesów ma już na koncie sporo. Zacznijmy od początku, czyli od Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Toruniu i drużynowych, debiutanckich startów w klubie kolarskim TKK Pacific. W 2018 roku w kategorii juniorka zdobyła swój pierwszy srebrny medal na Mistrzostwach Polski w jeździe indywidualnej na czas, rozgrywanych w malowniczej Ostródzie na Warmii i Mazurach. Również tam, dzień później rozgrywany był wyścig ze startu wspólnego gdzie zdobyła brązowy medal. Paulina startowała w Mistrzostwach Europy i Świata które odbyły się w Czeskim Brnie i Austriackim Innsbrucku. W drugiej części sezonu wywalczyła swoją pierwsza koszulkę Górskiej Mistrzyni Polski w Walimiu, a następnie pod koniec sezonu 2018 wraz z siostrą Kamilą Pastuszek zdobyły złoty medal w jeździe parami. Od 2019 roku rywalizuje z sukcesami w kategorii U-23. Na swoim koncie ma również złote medale w Mistrzostwach Polski na torze i szosie, w takich wyścigach jak wyścig drużynowy na dochodzenie, medale Mistrzostw Polski Par i Drużyn na szosie. W 2023 zdobyła złoty medal mistrzostw Polaki (U-23) w jeździe indywidualnej na czas. O tym wszystkim będziecie mogli porozmawiać z Pauliną pod kamperową markizą, a jeszcze lepiej o Breaking Bad, bo to jej ulubiony serial! Kiedy zapytaliśmy ją gdzie wolałaby zjeść śniadanie, w górskim schronisku czy w luksusowym hotelu w Dubaju, odpowiedziała – „w domu”. Czy przekona niedowiarków, że kamper potrafi być domową ostoją?

Francja czeka - Paulina i Michał 1

ReklamaŚT - biholiday 06.03-31.05 Sebastian
Michał Dąbrowski to „nasz człowiek w parlamencie”. Nie mniej nie więcej, pełni funkcję zastępcy kierownika sklepu Warszawskiego Centrum Caravaningu, więc podobnie jak Szymon Kwiatkowski reprezentuje jednego ze współorganizatorów Camper Ride’u Paris – Roubaix Challenge 2023. Określa siebie jako totalnego amatora który niegdyś ćwiczył w amatorskim klubie kolarskim Cyklon. Teraz każdą dawkę wolnego czasu wykorzystuje na jazdy rowerem z najbliższymi w górach, najchętniej w formule enduro! Na takie szybkie i krótkie weekendowe wypady wyrusza leciwym campervanem.

Francja czeka - Paulina i Michał 3


Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News