artykuły

aktualnosciAKTUALNOŚCI
ReklamaBilbord - bookingcamper
Certec® Inline - kompaktowy filtr wody

Certec® Inline - kompaktowy filtr wody

Czas czytania 1 minuta

Rozwiązania systemowe w zakresie wody marki LILIE znajdują zastosowanie w coraz większej ilości pojazdów turystycznych. Najnowsza propozycja to opatentowany moduł filtra typu 6w1, który zyskał certyfikat wody pitnej.

Certec® Inline  miał swą premierę podczas targów Caravan Salon 2022. Kompaktowych wymiarów filtr wody może pracować w instalacji, w której panuje maksymalne ciśnienie 2,6 bar i maksymalne natężenie przepływu do 14 litrów/min.

Połączenie wtykowe typu „Push-to-Connect” to jeden z walorów propozycji o masie tylko 700 gram. Sercem systemy oczyszczania jest kartridż 6w1, którego żywotność to 15.000 litrów oczyszczonej wody. Ten chroniony patentem wymienny moduł ma bardzo wysoką wydajność filtra dzięki wkładowi aktywnemu z łupin naturalnego kokosa. Węgiel aktywny z kokosa, wyjątkowo wysokie przesianie molekularne, unikalne kiełkowanie… To wszystko w połączeniu z technologią firmy LILIE (Ceramic Certec® i Bioelectro-Depot+) dawać ma niesamowite rezultaty szerokopasmowej absorpcji zarazków, metali ciężkich, chloru. A też najwyższy możliwy przepływ wody i minimalne straty ciśnienia w instalacji.

Fot. R. Dobrowolski


Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News