artykuły

aktualnosciAKTUALNOŚCI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Adria zaimponowała Brytyjczykom

Adria zaimponowała Brytyjczykom

Czas czytania 2 minuty

Słoweński producent ma się czym chwalić. Jego pojazdy kempingowe zrobiły w Zjednoczonym Królestwie wrażenie i zdobyły szereg nagród branżowych.

Adria Active Duo bazująca na modelu Renault Trafic zajęła pierwsze miejsce w kategorii kampervanów, a przyczepa Altea Avon zapewniła sobie pierwsze miejsce w kategorii najlepszej przyczepy rodzinnej. Pierwszą nagrodę przyznał brytyjski magazyn Practical Motorhome. Druga nagroda to werdykt jury minionych targów NEC Caravan Show 2023 (17–22 października, Birmingham).

Co więcej, przyczepy wakacyjne Altea Tyne i Adora Sava otrzymały wyróżnienia w kategorii propozycji z 5 lub 6 miejscami noclegowymi. Nagrodę przyznał największy w Wielkiej Brytanii i Irlandii klub zrzeszający prawie milion fanów caravaningu - The Caravan & Motorhome Club.

Słów więcej o kampervanie nagrodzonym zaszczytnym tytułem „Practical Motorhome Awards 2024”. Przyznanie pierwszego miejsca propozycji słoweńskiego producenta jest o tyle ciekawe, że w pobitym polu znalazł najnowszy Ford Nugget (rocznik modelowy 2023). A przecież marka Ford jest głęboko zakorzeniona w caravaningu na rynku brytyjskim. Jak swój wybór uzasadniło jury? „Marka Adria wypracowała sobie dobrą reputację na rynku. Jej kampery są innowacyjne, a zwycięzca w kategorii najmniejszych kampervanów roku 2024, czyli Adria Active Duo na nadwoziu Renault Trafic łączy w sobie funkcjonalność, praktyczność (w tym drzwi przesuwne po obu stronach) oraz szereg inteligentnych funkcji, które pomagają użytkownikowi zarówno podczas jazdy, jak i podczas caravaningowych podróży”. W komunikacie podkreślono walory propozycji: składane tylne siedzenia, prysznic na zewnątrz pojazdu, 42-litrową lodówkę kompresorową oraz wygodne łóżko w podnoszonym dachu.

ReklamaAdria zaimponowała Brytyjczykom 1
Dodajmy, że produkcja najmniejszych kamperów marki Adria (a też Sun Living) odbywa się w nowej fabryce w miejscowości Bič, która rozpoczęła działalność w marcu 2022 roku, zapewniając Adria Mobil niezbędne moce produkcyjne, aby sprostać popytowi na propozycje z segmentu najbardziej popularnych pojazdów kempingowych.

Fot. Adria Mobil


Michał Żak09.11.20230 zdjęć 4
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News