artykuły

Wszystko o branży caravaningowej w jednym miejscu Wszystko o branży caravaningowej w jednym miejscu
ReklamaBilbord - bookingcamper

Targi turystyczne GLOBalnie już jutro!

Czas czytania 2 minuty
Targi turystyczne GLOBalnie już jutro!

Przez trzy dni Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach będzie gościło wystawców m.in. z Tunezji, Belgii, Gruzji, Słowacji, Węgier, Litwy i Ukrainy. Będą stoiska touroperatorów, biur podróży, hoteli, ośrodków spa. Wśród wystawców nie zabraknie przedstawicieli branży caravaningowej.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach będzie od jutra do niedzieli miejscem spotkań 200 wystawców z fanami turystyki, rekreacji i wypoczynku. Wśród wystawców nie zabraknie firm zagranicznych, m.in. z Tunezji, Belgii, Gruzji, Słowacji, Węgier, Litwy i Ukrainy. Będą stoiska prezentujące ofertę turystyczną państw i biur podróży.

Camper Planet – firma z Bielska-Białej zajmująca się wypożyczaniem i sprzedażą kamperów, ale też Centrum Pojazdów Dostawczych Ford Multexim – to tylko przykłady wystawców blisko skojarzonych z branżą caravaningową, którzy będą prezentować swą ofertę podczas targów.

Magnesem wydarzenia będzie udział znanych podróżników. Wśród gości pojawi się Aleksander Doba, który w sobotę opowie o swej pasji, wymagających celach i ich realizacji, Jakub Porada – opowie jak podróżować tanio i często, a także Patryk Świątek – bloger, Katarzyna Adamczyk-Tomiak i Piotr Tomiak – autorzy bloga o rodzinnym podróżowaniu vaniliaisland.pl, czy też Albin Marciniak z Klubu Podróżników. Z bogatego programu wydarzeń wymieńmy również wręczenie certyfikatów nowym restauracjom Szlaku Kulinarnego „Śląskie Smaki”. Nie zabraknie konkursów z cennymi nagrodami.

ReklamaŚródtekstowy 1 Camper Ride Paris Roubaix
Więcej na: www.globalnie.fairexpo.pl

Relacja z tego wydarzenia jest dostępna TUTAJAdministrator30.03.20170 zdjęć 1