Reklama
Bilbord - bookingcamper

DOBRZE WIEDZIEĆ

15 dni temu  19.02.2021, ~ Szymon Kwiatkowski   

Nowy

Najnowszy, pierwszy w 2021 roku numer Polskiego Caravaningu już się dla Was drukuje!

Tym razem oddajemy w Wasze ręce 116 stron tłustych caravaningowych informacji. Ale najbardziej smakowity kąsek tego wydania to „Baza polskich wypożyczalni”. Tutaj będziecie mogli sprawdzić, gdzie wypożyczyć kampera, oraz gdzie szukać najbliższych wypożyczalni! Tabela z listą wypożyczalni otwiera natomiast dział specjalny „Wynajmujemy kampera – co musisz wiedzieć?”, w którym piszemy o ważnych dla początkującego caravaningowca sprawach. I nie tylko dla debiutanta. Sprawdzamy bowiem co zrobić, aby nie przeważyć kampera, ile kosztuje wyjazd do modelowej Chorwacji w trzech wariantach, na czym polega kaucja za kampera, co powinno się znaleźć na wyposażeniu części mieszkalnej pojazdu, prezentujemy dokładniej niektóre z wypożyczalni.

Przeczytacie także ciekawy materiał Anny Marii Siwińskiej z poradami na temat stacjonowania na dziko zimą – pod stokiem i nie tylko. Marcin Turko zajął się tematem prognoz i analizy działań w kierunku zmiany dmc dla prawa jazdy kategorii B, w dziale Styl Życia Darek Wołodźko zaprezentował ciekawą odmianę kapsuły na sportowym coupe. Bartek Ryś przetestował Hymera Exsis-i 580, oraz przygotował mnóstwo dodatkowych prezentacji kamperów. Naczelny tymczasem w ramach podcastów porozmawiał z Marcinem Hasske z CityMotors na temat „Californijskiego” biznesu, oraz z Sylwią Sendrowicz z Kamperem lepiej o prawnych aspektach biwakowania w Polsce, a także przygotował dla Was przegląd rynkowych propozycji agregatów prądotwórczych do zastosowań caravaningowych, wraz z omówieniem zagadnienia zasilania prądem jednofazowym naszego „domku”.

Całość okrasiliśmy podróżniczymi relacjami Aleksandry Wadowskiej z Lazurowego Wybrzeża, Pawła Szulca z Mołdawii, oraz trzecią i ostatnią częścią relacji Danuty Pieczka z podróży po zachodnim wybrzeżu USA.

Oprócz tego wiele nowości i to, co na pewno będzie pewnym zaskoczeniem, a więc nowoczesna i dość nietypowa tym razem – jak na Polski Caravaning – okładka! Postanowiliśmy nie uciekać od nowoczesnych trendów graficznych, a ponieważ podobają nam się plakatowe i komiksowe rozwiązania, tym razem nasz prasowy cukierek ląduje w waszych kamperach i przyczepach w wyjątkowym opakowaniu!

Czytamy!!!

Polski Caravaning nr 1/2021 od 27 lutego w sprzedaży i prenumeracie!  

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 9

 • 9
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony