artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Makita
Kamper w leasingu coraz popularniejszy
  fot. Fot. Bartłomiej Ryś

Kamper w leasingu coraz popularniejszy

„Efektem ubocznym” ostatnich dwunastu miesięcy jest wzrost popularności caravaningu, jako bezpiecznej alternatywy dla tradycyjnych podróży. Liczba zarejestrowanych w naszym kraju kamperów rośnie jak grzyby po deszczu i wszystko wskazuje na to, że trend ten będzie się utrzymywał.

O tym, że nowoczesne pojazdy kempingowe to już nie tylko wygodny środek transportu, ale pełnoprawne domy na kołach, stałych czytelników „Polskiego Caravaningu” przekonywać nie musimy – wystarczy przekartkować pierwsze z brzegu wydanie naszego magazynu lub przeklikać naszą stronę internetową, aby na własne oczy przekonać się o możliwościach i udogodnieniach, które oferują kampery i przyczepy kempingowe.

Nie jest jednak tajemnicą, że caravaning nie należy do najtańszych form podróżowania, a wręcz przeciwnie – kosztuje zarówno wypożyczenie pojazdu kempingowego, jak i sam pojazd. Jeśli zdecydujesz się na zakup, czeka cię wybór finansowania. Jedną z opcji jest zapłata gotówką, inną – kredyt, ale jest jeszcze trzecia opcja, po którą klienci sięgają coraz częściej: leasing.

Proponowana przez Idea Getin Leasing „Wolność podróżowania” to specjalna oferta finansowania kamperów, na którą decydując się, klient może wybrać leasing lub pożyczkę na preferencyjnych warunkach. Jak podkreślają przedstawiciele firmy, opłata wstępna obniżona została do minimum, podobnie jak liczba niezbędnych formalności, a decyzję o finansowaniu można uzyskać już w kilka minut. Taka umowa może potrwać do 84 miesięcy.

ReklamaSródtekstowy YT PC
Mało? A co powiecie na bonus w postaci dwóch kart: paliwowej o wartości 300 zł i Travel Card, wręczanych nieodpłatnie po podpisaniu umowy? Z tej drugiej ucieszą się zwłaszcza fani caravaningu, którzy zechcą urozmaicić swoją podróż dodatkowym pobytem w hotelu – umożliwia ona bowiem korzystanie przez 12 miesięcy z bezpłatnych noclegów w wybranych hotelach Europy, również w Polsce, dla dwóch osób, w cenie jedynie dwóch posiłków dziennie.

Jak podkreślają przedstawiciele Idea Getin Leasing, w ubiegłym roku oferta cieszyła się rekordowym zainteresowaniem klientów, a wszystko wskazuje na to, że trend ten utrzyma się również w najbliższych miesiącach.

Oferta „Wolność podróżowania” powstała we współpracy z wiodącymi dealerami pojazdów kempingowych w Polsce oraz Polską Grupą Caravaningową, która zrzesza firmy związane z branżą caravaningową i rekomenduje program przygotowany przez Idea Getin Leasing.

Więcej informacji TUTAJ


Krzysztof Dulny 10.03.20212