artykuły

targiTARGI
Reklama
Martin Brandt, prezes Erwin Hymer Group, największego "gracza" na świecie jeżeli chodzi o caravaning
Martin Brandt, prezes Erwin Hymer Group, największego "gracza" na świecie jeżeli chodzi o caravaning

Erwin Hymer wycofuje się ze wszystkich europejskich targów do końca roku

Bürstner, Carado, Crosscamp, Dethleffs, Eriba, Etrusco, Hymer, Niesmann + Bischoff, Laika, LMC, Sunlight - takich marek nie zobaczymy na żadnych europejskich targach caravaningowych zaplanowanych na rok 2020. Grupa Erwin Hymer podjęła taką decyzję ze względu na duże ryzyko infekcji koronawirusem podczas takich wydarzeń jak np. Caravan Salon w niemieckim Düsseldorfie.

Zdrowie naszych klientów, pracowników i partnerów handlowych jest dla nas najwyższym priorytetem. W kryzysie związanym z koronawirusem i nowymi wymaganiami dotyczącymi zachowywania odpowiedniej odległości czy dbania w sposób szczególny o higienę nie możemy już mówić o „luźnej atmosferze” podczas zakupów. To, według nas, jest podstawowym warunkiem udanych targów. Właśnie dlatego ze wszystkimi markami zrzeszonymi pod szyldem Erwin Hymer Group podjęliśmy decyzję o powstrzymaniu się od udziału we wszystkich europejskich targach planowanych na rok 2020 - powiedział Martin Brandt, CEO Erwin Hymer Group (EHG).

W komunikacie prasowym czytamy, że EHG ma aż ponad 1200 dealerów w całej Europie, więc zainteresowani klienci mogą to wykorzystać by w sposób bezpieczny uzyskać niezbędne informacje o wszelkich produktach. Dodatkowo, EHG zauważa, że dziś mamy swobodny dostęp do marketingu cyfrowego, za pomocą którego można komunikować o wszelkich nowościach na sezon 2020/2021. 

Caravaning jest elastyczny. Nasi klienci są w mniejszym stopniu ograniczeni od podróżowania. Ich pojazdy są samowystarczalne, ich użytkownicy sami utrzymują odpowiedni dystans pomiędzy sobą - dodał prezes EHG. 


Bartłomiej Ryś11.05.20200