Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac

Zalew Andrzej, Żarów

Polska Polska Dolnośląskie, Żarów
aktualizacja: 19 maja 2020

Opis miejscówki

Wczoraj odwiedziłem jezioro w Żarowie na Dolnym Śląsku, ok. 40 km od Wrocławia w kierunku Jeleniej Góry/Świdnicy, 15 km od A4. Na plaży i obok niej można biwakować z namiotem lub przyczepą, wg cennika to 15 zł + 4 zł osoba. Teren jest zadbany przez właścicieli. Bywam tu często w lecie aby popływać, ponieważ woda jest tutaj niesamowicie czysta. To jezioro po byłej kopalni gliny, położone na wzniesieniu przez co nie spływa tu woda deszczowa z okolicznych pól. Wczoraj spotkałem tu ekipę nurków którzy regularnie tu nurkują i podobno tworzą pod wodą jakieś atrakcje dla nurków. Woda jest klarowna i turkuswa, gdy nie jest zmącona przy brzegu to widoczność to 3-4 metry. Sam będę tu wpadał z przyczepą, polecam też innym z okolicy, to ciekawa alternatywa dla dość zatłoczonego i zanieczyszczonego zalewu Mietkowskiego.

Opinie (0)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Wpis nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


Informacje

adres

Polska
Dolnośląskie

58-130 Żarów


ReklamaK4 ACSI 2023

Kempingi w okolicy