Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon

Zahradky - Chopok, parking

Słowacja Słowacja Zahradky
aktualizacja: 07 czerwca 2021

Opis miejscówki

GPS: 48.973525 19.597365 Nazwa miejsca: Zahradky - Chopok Kraj: Słowacja Rodzaj miejsca: oficjalny parking koło stacji kolejki na Chopok Okolica: góry , las Rodzaj nawierzchni miejsca: szutrowa utwardzona Dojazd drogą: asfaltową Dla pojazdów: dla wszystkich pojazdów Ilość miejsca: na wiele pojazdów Infrastruktura: kosze na śmieci Ognisko: zakaz rozpalania ognia Możliwość rozbicia namiotu: zakaz Inne zalety: świetna baza wypadowa w góry o każdej porze roku (zimą narty, latem piesze wędrówki), w okolicy wiele różnych atrakcji na każdą porę roku, kilkanaście kilometrów od parkingu znajduje się Aquapark Tatralandia (baseny termalne, także zewnętrzne czynne cały rok!), na parkingu koło Tatralandii także bez problemu można nocować w kamperze. Zasięg i internet: słaby zasięg GSM i internet 3G/LTE Data pobytu: ostatni pobyt grudzień 2018 Opłata za parking pobierana jest pomiędzy godziną 8 – 15.30 i wynosi za kampera 8 euro. W zimie najlepiej zaparkować kampera w nocy lub bardzo wcześnie rano, w ciągu dnia parking jest zwykle przepełniony (brak miejsc i możliwości manewrowania) . Bez problemu można nocować w kamperze.

Opinie (0)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Wpis nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


Informacje

adres

Słowacja

031 01 Zahradky
ul. Demianowska Dolina


ReklamaK4 ACSI 2023

Kempingi w okolicy