Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord - Camper Caravan Show Expo 2023

WoMo Stellplatz Bingen

Niemcy Niemcy
aktualizacja: 09 listopada 2020

Opis miejscówki

Prawdziwą perełką gdzie można bezpłatnie zaparkować nad samym Renem jest parking przy Stacji Ratownictwa Wodnego DLRG . Nad samym brzegiem z widokiem którego sobie życzy każdy miłośnik wodnych klimatów . Wjeżdzając na ten parking trzeba uważac by się nie dać wciągnąć nawigacji we wcześniejszy zjazd w kierunku kempingu , gdyż jest za niski przejazd pod torami kolejowymi ,tylko 2,30m wys. Dlatego jedziemy w kierunku centrum i na most nad torami ,gdzie jest rownież normalny dojazd do kempingu. Na samym parkingu nie ma żadnych mediów , ale można pojechać kilkaset metrów dalej na Campingplatz Hindenburgbrücke gdzie możemy zrobić za opłatą serwis jak rownież coś smacznego zjeść , w przyzwoitych cenach. Adres parkingu - Mainzer Strasse 123 później przechodzi w Leinpfad ( tak się nazywa ulica) przy której jest parking dla kamperów. 55411 Bingen

Opinie (0)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Wpis nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


Informacje

adres

Niemcy


ReklamaK4 ACSI 2023

Kempingi w okolicy