Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord - Ubezpieczenia Sebastian

Wohnmobilstellplatz Breisach

Niemcy Niemcy
aktualizacja: 09 listopada 2020

Opis miejscówki

Podróżując wzdłuż Renu nie brakuje miejsc gdzie można stanąć i przenocować. Jednak miejsc darmowych lub bardzo tanich jest niewiele .Więc propozycja tego parkingu dla kamperow w Breisach powinna być interesujaca . Parking znajduje sie przy rzece Ren która w tym miejscu jest granica z Francją .Na parkingu nie ma podłaczenia do prądu , można zlać szarą wode i WC wypróżnić ,oraz nabrać wody pitnej. Opłata za nocleg od godz.20.00 do 8.00 rano wynosi 6 € . Po za tymi godzinami postój jest gratis. Breisach jest małym miasteczkiem które obejdziecie w ok.2godziny na co warto wygospodarować troche czasu przed dalszą podrózą .Gdyby ktoś miał ochotę na dłuższy pobyt w lepszych warunkach , to w odlegosci ok. 5Km od tego parkingu znajduje się kemping Campingplatz „ Münsterblick “ przy knajpie Landgasthof „ Adler “ . Adres parkingu : 79206 Breisach am Rhein ,,,ulica – Josef Bueb Straße 8 . Nr.8 to knajpka z mini golfem naprzeciw parkingu .

Opinie (0)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Wpis nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


Informacje

adres

Niemcy


Reklama2021 Baner K4 Prenumerata

Kempingi w okolicy