Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon

Sławatycze - łąka nad Bugiem granicznym

Polska Polska Lubelskie
aktualizacja: 15 kwietnia 2021

Opis miejscówki

Duża łąka, na której można postawić kampera lub przyczepę i przenocować blisko rzeki Bug. Na miejscu znajduje się wiata i miejsce na ognisko. Miejsce bezpłatne. W miejscu tym można wypożyczyć kajak i popłynąć do Jabłecznej lub Kodnia. https://kajakowaprzygoda.pl/ciekawostki/splyw-kajakowy-slawatycze-jableczna-atrakcyjny-odcinek-bugu/ Polska Wschodnia- Lubelskie - Powiat Bialaski - Sławatycze blisko znajduje się przejście graniczne Sławatycze - Domachevo

Opinie (1)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


  • Saunas
    2021-08-10 13:32:16
    Bardzo ciekawa miejscowka nad samym Bugiem. Po przyjeździe pojawiła się miło nastawiona Straz Graniczna która udzielila cennych porad i informacji. Jest wiata, miejsce na ognisko i szalet.

Informacje

adres

Polska
Lubelskie


kontakt


ReklamaK4 ACSI 2023

Kempingi w okolicy