Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord Ubezpieczenia

Port Popielski Róg

Polska Polska Warmińsko-mazurskie, Popielno
aktualizacja: 03 kwietnia 2019

Opis miejscówki

Jeszcze kilka lat temu miejsce tętniło życiem, ktoś o to dbał i cumowanie miało namiastkę cywilizacji :) Dzisiaj (jak robiliśmy zdjęcia) zastaliśmy dzicz, rozpadające się keje i resztki betonu (podstawki) od drewnianych zabudowań. Miejscówka znajduje się przy przejściu z jez. Mikołajskiego na jez. Śniardwy niedaleko miejscowości Wierzba i Popielno. Miejscówka pełna uroku, możliwość rozpalenia ogniska, na przechodzące z jeziora na jezioro jachty można patrzeć godzinami. Miejscówka zrobiła się mocno dzika.

Opinie (5)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


 • Maciek
  2019-07-01 09:47:32
  22.06.2019 r. Miejsce cumowania jachtów na noc. Zdarzają się pozostawione worki na śmieci - zatem jeśli wyjeżdżacie stamtąd autem wielka prośba, abyście nadmiar śmieci pozostawionych w tym miejscu (być może przez nieogarniętych pseudo-żeglarzy) zabrali ze sobą (niedaleko jest parking, gdzie można wrzucić je do kosza) - warto utrzymać tę miejscówkę w czystości, bo miejsce na prawdę magiczne. Setki żaglówek płynących kanałem łączącym dwa jeziora. Wiejący permanentnie wiatr przyczynia się do braku komarów w tym miejscu zatem OFF czy MUGGA nie będą Wam potrzebne.
 • Maciek
  2020-07-27 12:58:51
  16.07.2020 r. w związku z faktem, że turyści zostawiali syf po sobie i wzrósł poziom śmieci - gmina zamknęła dojazd do tego miejsca szlabanem. Szlaban podobno można jakoś otworzyć, ale przyjeżdża facet z gminy i wygania ... . Łódki cumują bez zmian.
 • Paweł S
  2021-05-02 08:58:42
  1.05.2021. Miejsce magiczne, zwłaszcza z uwagi na mnóstwo przepływających łódek, sniadanie w takiej scenerii to poezja :) Cisza i spokój. Poza nami przycumowana była jedna łódka, rano przyjechał kamper. Uwaga droga dojazdowa (1000-1400m) bardzo piaszczysta, najadłem się strachu, ledwo przejechaliśmy z nasz przyczepa na haku. Polecam gorąco.

Informacje

adres

Polska
Warmińsko-mazurskie

12-200 Popielno
ul. Popielno


ReklamaBaner K4 - Ubezpieczenia 08.04-31.05 Sebastian

Kempingi w okolicy