Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord - polboat 08.07-21.07 Sebastian

Polana wrażeń

Tworóg
aktualizacja: 03 lipca 2023

Opis miejscówki

Od pasjonatów turystyki motorowej dla pasjonatów tejże :)

Podróżni znużeni i zmęczeni trasą po wcześniejszej rezerwacji mogą się zatrzymać i zaparkować na jedną noc w ciszy na terenie ogrodzonej i bezpiecznej prywatnej posesji, oczywiście za free. Posiadamy na ten moment tylko jedno miejsce na kampera albo zaprzęg z przyczepą lub dwa mniejsze.

Gdzie? W miejscowości 42-690 Tworóg, pow. tarnogórski, Śląskie. Miejscówka znajduje się przy drodze asfaltowej zjeżdżając z DK11. Mapy google wskaże.

Miejsce to znajduje się w spokojnej okolicy pomiędzy domami jednorodzinnymi i oczekuje się od gości też normalnego spokoju, czy czystości. Miejscówka jest posesją do odpoczynku przez podróżnych i możemy w zasadzie gościć tylko osoby dorosłe bez zwierząt.

Możliwość komunikowania się w języku polskim, niemieckim lub angielskim.  Po połowie sierpnia wracamy na Polanę Wrażeń oddaloną o kilka minut dalej.

Odpowiadamy wieczorami na kontakt mailowy: home.service.3000@gmail.com

Opinie (0)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Wpis nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


Informacje

adres


42-690 Tworóg


ReklamaK4 ACSI 2023

Kempingi w okolicy