Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord - bookingcamper

Parking Woziwoda

Polska Polska Kujawsko-pomorskie
aktualizacja: 25 marca 2021

Opis miejscówki

Darmowy parking z wyznaczonymi 2 stanowiskami dla kamperów lub przyczep kempingowych zorganizowany przez leśników z pobliskiego Nadleśnictwa Woziwoda. Można bezpiecznie zatrzymać się na odpoczynek lub przenocować. W pobliżu takie atrakcje jak ścieżka przyrodniczo leśna, ośrodek edukacji leśnej, rezerwaty przyrody, akwedukt w Fojutowie. Na miejscu jest zasięg telefonii komórkowej i możliwość skorzystania z internetu w telefonie lub własnym modemie. Nie mam możliwości podłączenia prądu, spuszczenia nieczystości. Na trawniku przy nadleśnictwie znajduje się kran, z którego można zaczerpnąć wodę tylko do mycia (jest to woda do podlewania, nie nadaje się do spożycia). Swoje śmieci należy zabrać ze sobą. Regulamin: https://1drv.ms/u/s!AluXEzeo97u9-EXsLn3dIfuUO8vU?e=ZleTxK

Opinie (0)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Wpis nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


Informacje

adres

Polska
Kujawsko-pomorskie


kontakt


ReklamaK4 ACSI 2023

Kempingi w okolicy