Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord Ubezpieczenia

Parking Womo przy rzece Mozela

Niemcy Niemcy
aktualizacja: 17 listopada 2020

Opis miejscówki

Jadąc drogą 416 wzdłuż rzeki Mozeli ( Mosel ) od Koblencji (Koblenz) jakieś 16 km w kierunku Cochem jest miasto Kobern – Gondorf z miejscem parkingowym dla kamperów .Parking znajduje się nad rzeką i jest wyposażony w stacje wod – kan.,czyli można zrobić za drobną opłatą serwis kampera .Opłata za dobę postoju to 5 € ,płatne w automacie parkingowym. Na parkingu nie ma podłączenia do prądu . W niedalekiej odległości znajduje sie mini golf i punkty gastronomiczne .Na zboczach widać zamki ktore czekają na zwiedzających .Jedną uciążliwością są przejeżdzające pociągi które robią niestety troche hałasu . Jednak nocne przejazdy pociagów są ograniczane w tym rejonie , gdyż i mieszkańcy mają budynki blisko torów .

Opinie (0)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Wpis nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


Informacje

adres

Niemcy


ReklamaK4 ACSI 2023

Kempingi w okolicy