Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac

Parking przy Zespole Klasztorno-Pałacowym w Rudach

Polska Polska Śląskie, Rudy
aktualizacja: 10 sierpnia 2019

Opis miejscówki

Miejsce dla kamperów znajduje się na parkingu dolnym. Po wjeździe na parking zostawiamy po prawej stronie nowoczesny budynek parkingu i jadąc prosto po prawej zobaczymy parking dolny. Objeżdżamy go i pod budynkiem zlokalizowane są 3 miejsca dla kamperów. Oczywiście może stanąć tutaj więcej pojazdów lecz są tylko 3 miejsca do podłączenia DARMOWEGO prądu. Po zaparkowaniu udajemy się po schodkach do budynku, gdzie miłe Panie wydadzą Wam karty zbliżeniowe do WC. WC jest darmowe i można skorzystać z prysznica, który jest płatny w automacie. Można poprosić także o hasło do WIFI także za darmo. W okolicy jest piękny park oraz kilka tras rowerowych. Zachęcam do przyjazdu i wypoczynku.

Opinie (0)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Wpis nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


Informacje

adres

Polska
Śląskie

47430 Rudy
ul. Cysterska


ReklamaBaner K4 - Ubezpieczenia 08.04-31.05 Sebastian

Kempingi w okolicy