Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac

Osada na Cyplu

Polska Polska Podlaskie, Cimochowizna
aktualizacja: 07 sierpnia 2023

Opis miejscówki

Osada na cyplu to wyjątkowe miejsce, które łączy w sobie pole namiotowe, przestrzeń dla camperów oraz przyczep. Pole zbudowane jest w oparciu o malownicze parcele wśród drzew, rozmieszczone na czterech poziomach jednego z najpiękniejszych zakątków jeziora Wigry. Całość została starannie zaprojektowana z dbałością o otaczającą przyrodę i uzupełniona przemyślanym systemem leśnych duktów i ścieżek.

Naszym głównym atutem jest cisza, którą trudno znaleźć w dobie wszechobecnych przenośnych głośników (u nas nie można z nich korzystać). Dodatkowo, nie ma ukrytych kosztów – ogniska, sanitariaty, kuchnia leśna i miejsce do ładowania telefonów są dostępne bez dodatkowych opłat. Nasze prysznice i toalety są podłączone do kanalizacji a jeśli chodzi o czystość to starają się świecić przykładem.

Dla naszych Gości przygotowaliśmy gotowe do wypożyczenia rowery, kajaki oraz łódź wiosłową. Ponadto, w naszej ofercie znajdują się w pełni wyposażone namioty. W naszym Grill Barze serwujemy nie tylko pyszne jedzenie, ale także wyroby browarów: Suwalskiego Browaru Północnego a także wybór piw z browarów litewskich, oraz czeskich. To idealne miejsce dla miłośników natury, spokoju i aktywnego wypoczynku.

Opinie (0)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Wpis nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


Informacje

adres

Polska
Podlaskie

16-412 Cimochowizna
ul. Cimochowizna 11


kontakt

Pokaż numer

Pokaż e-mail


ReklamaK4 ACSI 2023

Kempingi w okolicy