Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord Ubezpieczenia

Miejscówka 482 - Zamek Ogrodzieniec

Polska Polska Śląskie, Podzamcze
aktualizacja: 03 marca 2018

Opis miejscówki

Miejscówka dosłownie na zapleczu Zamku w Ogrodzieńcu, bliżej z tąd na zamek niż z oficjalnego parkingu. Aby się tu dostać należy skręcić w ulicę Dąbrowskiego i w momencie w którym się kończy utwardzona droga skręcić w prawo w górkę (wersja dla mocniejszych bardziej terenowych aut) lub pojechać drogą gruntową dalej ok 200m i tam skręcić pod górę dojazd dość trudny ale mi bez większych problemów słabym autem (citroen berlingo) + 420 przyczepa udało się tam dojechać. Miejsce spokojne, parkują tu miejscowi znający okolicę, spotkać można kilka namiotów, na skałkach odległych o 100 metrów grupki wspinaczy. Spędziłem tu dwie noce żadnych problemów.

Opinie (0)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Wpis nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


Informacje

adres

Polska
Śląskie

42-440 Podzamcze
ul. Dąbrowskiego


ReklamaK4 ACSI 2023

Kempingi w okolicy