Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon

Miejscówka 482 - Zamek Ogrodzieniec

10.0 / 10.0
Polska Polska Śląskie, Podzamcze
aktualizacja: 03 marca 2018

Opis miejscówki

Miejscówka dosłownie na zapleczu Zamku w Ogrodzieńcu, bliżej z tąd na zamek niż z oficjalnego parkingu. Aby się tu dostać należy skręcić w ulicę Dąbrowskiego i w momencie w którym się kończy utwardzona droga skręcić w prawo w górkę (wersja dla mocniejszych bardziej terenowych aut) lub pojechać drogą gruntową dalej ok 200m i tam skręcić pod górę dojazd dość trudny ale mi bez większych problemów słabym autem (citroen berlingo) + 420 przyczepa udało się tam dojechać. Miejsce spokojne, parkują tu miejscowi znający okolicę, spotkać można kilka namiotów, na skałkach odległych o 100 metrów grupki wspinaczy. Spędziłem tu dwie noce żadnych problemów.

Opinie (1)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


  • Maciek
    2023-04-12 21:33:28
    Przyjemna miejscówka na tyłach zamku, dojazd drogą polną możliwy kamperem nawet po opadach deszczu. Miejsce na kilka aut, niedaleko można zrobić ognisko.
    ocena
    10.0 / 10

Informacje

adres

Polska
Śląskie

42-440 Podzamcze
ul. Dąbrowskiego


Opinie (1)

Otoczenie
10.0
Zobacz wszystkie ( 1 )
ReklamaK4 ACSI 2023

Kempingi w okolicy