Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord - dethleffs 04.06-30.06 Sebastian

Miejscówka 461- Giewartów-wieś

Polska Polska
aktualizacja: 05 września 2017

Opis miejscówki

Miejscówka nad jeziorem powidzkim 52°22'26.3"N 17°56'50.0"E , Giewartów-wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie słupeckim, w gminie Ostrowite. Duża łąka przy jeziorze w centrum miejscowości, z jednej strony stary park z pałacykiem (pokoje), z drugiej teren zabudowany domkami rekreacyjnymi. 
Miejsca dużo,stałe toy toy + woda bieżąca,cisza spokój, plażowicze sobotnio-niedzielni, jezioro czyściutkie oferujące wspaniałe warunki do różnych sportów wodnych. Opłata za pobyt 6 zł/dobę. W parku rodzynek-dąb z 13 w. Jak długo tak będzie nie wiadomo, ponieważ teren oddano spadkobiercą. 

Opinie (1)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


  • ualizacja
    2018-08-09 22:15:18
    Aktualizacja !!!! Prawie 40 lat jeździłem nad to jezioro, ja i moje dzieci wychowane w tej wodzie, i.....się skończyło !!! Nowi właściciele/spadkobiercy terenu na słowo "camper" mają tylko $$ w oczach. Zwykły samochód z 5 osobami na pokładzie wpuszczają za 6 zł, czyli 1.20 zł za osobę, a widząc campera- 12 zł za osobę !!!, chore i niedożeczne !!! Kończę moje pobyty nad tym pięknym i czystym jeziorem, jest wokół wiele podobnych i urokliwych miejsc, PASTWO CHRABIOSTWO skuteczne nas zniechęcili do odwiedzania tego miejsca.

Informacje

adres

Polska


ReklamaK4 ACSI 2023

Kempingi w okolicy