Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac

Miejscówka 431 - Górzno

Polska Polska
aktualizacja: 14 października 2016

Opis miejscówki

Położenie: Górzno, gmina Krzemieniewo, między Lesznem a Gostyniem. 

W sezonie działa tu pole, znamy to miejsce z mini festiwalu, jaki się tu czasem odbywał. Poza sezonem obstawiamy, że nikt nie kasuje. 

Oficjalne opłaty: dostęp do toalety 2,5 za osobę za dzień, camping 10 zł, prąd 6. 

My staliśmy za sceną, między drzewami, bo tam zawsze na festiwalu rozbijaliśmy namiot. Nie przyszedł do nas nikt ;-) Ale też nie poszliśmy do WOPRu pytać o opłaty. Cennik znaleźliśmy rano na budce WOPRu, WOPR w nocy tu nie dyżuruje. 

Urokliwe jeziorko, plaża gminna, kosze na śmieci, toaleta jw., sklepik/barek, wypożyczalnia sprzętu wodnego, cisza i spokój. Ponoć dużo ryb. W okolicy choćby w Osiecznej muzeum w wiatrakach, pałac w Rydzynie. 

Dojazd polecamy gdy jest sucho. Od Górzna/Garzyna ostro w dół do plaży, powrót w górę może się nie udać, nie próbowaliśmy. Kangur dawał radę. Z drugiej strony wyjazd polną drogą, dziury i może być kiepsko po deszczu. Kangur dawał radę, Maruderem jechaliśmy po suchym, więc ciężko powiedzieć. 

Rano darły się piękne żurawie.

Opinie (1)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


  • Kokeszko
    2019-06-26 22:33:20
    Jest jak wyżej napisane do kosztów dochodzi 10 zł za cały postój za auto

Informacje

adres

Polska


ReklamaBaner K4 - Ubezpieczenia 08.04-30.04 Sebastian

Kempingi w okolicy