Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord Ubezpieczenia

Miejscówka 417 - Kopalnia Podgórze

Polska Polska
aktualizacja: 14 października 2016

Opis miejscówki

Położenie: no to już tak oficjalnie mogę napisać. Od wczoraj lasy państwowe zezwoliły na dojazd turystów pod trasę turystyczną którą prowadzę. Więc jak ktoś ma ochotę to zawsze znajdę kawałek miejsca na kampera lub dwa. Możecie więc dopisać Kowary, Kopalnia "Podgórze".

Aktualizacja: DRODZY TURYŚCI!

Z przykrością informujemy, że nasza NIEUCZCIWA KONKURENCJA (Sztolnie Kowary - Kopalnia Liczyrzepa) celowo próbuje wprowadzić Was w błąd. Wykorzystując szatę graficzną naszych banerów oraz bez zgody i porozumienia nazwę naszej podziemnej trasy turystycznej próbują kierować Was drodzy turyści na swój prywatny parking i swoją trasę turystyczną.Chcemy z góry ogromnie Was przeprosić, że musicie być świadkami takiego zachowania zamiast po prostu miło spędzać czas - Zespół Kopalni Podgórze.

Opinie (0)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Wpis nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


Informacje

adres

Polska


ReklamaBaner K4 - Ubezpieczenia 08.04-31.05 Sebastian

Kempingi w okolicy