Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac

Miejscówka 413 - Harsz

Polska Polska
aktualizacja: 14 października 2016

Opis miejscówki

Położenie: Mazury - Harsz Kolonia między Pozezdrzem a Sztynortem.

Gospodarstwo agroturystyczne z małą plażą nad jeziorem Dargin, przystanią polem namiotowym, tawerną itp.

Właściciel kasuje 10 zł od samochodu i to wsio. Sanitariaty po przeciwnej stronie drogi trochę wydumane ale są czyściutkie. Załogi dwóch kamperków, które stały obok chadzały do toalet w nowym obiekcie, który wyglądał jeszcze na nieukończony. Spokój i cisza totalna. 

Opinie (3)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


 • eijk
  2016-10-12 22:55:06
  Mega plaża, długo płytko i zawsze cieplejsza woda niż w innych jeziorach mazurskich. Miejsce na ognisko, wiaty, przy toaletach woda do zmywania. Tam gdzie są wynajmowane jachty istnieje możliwość podłączenia do prądu. Gdy byłem to był okres godowy komarów... cięły że hej! W sezonie dużo jachtów, generalnie każdy żeglarz ma coś z kamperowca :)
 • Michalcc
  2016-12-31 02:02:51
  Nie wspomniano nic o świetnej knajpie Zdorkowo mieszczącej się w budynku z czerwonej cegły, widocznym na zdjęciach... Nie wspomniano też niż o pobliskim Lisim Szańcu - głównej kwaterze hitlera (zarezerwować kilka godzin na zwiedzanie... mają osobny parking dla kamperów)...
 • Maciek
  2019-06-26 21:17:42
  Pole 12zł od osoby, można się dogadać 2019

Informacje

adres

Polska


ReklamaK4 ACSI 2023

Kempingi w okolicy