Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord volkswagen 19.05-18.06 Jakub

Miejscówka 410 - Prudnik

Polska Polska
aktualizacja: 14 października 2016

Opis miejscówki

Położenie: zgłaszam kolejne miejsce, w okolicach Prudnika, dla tych, którzy chcą zobaczyć Góry Opawskie (warto). Miejscówka znajduje się w okolicy miejscowości Pokrzywna, na poniższych współrzędnych: 50.28071, 17.47546.

Dojazd: zjazd z drogi asfaltowej bezpośrednio na łączkę, która odgrodzona jest od szosy szpalerem iglaków. Na placu znajduje się wiata z siedziskami i stołem. Istnieje możliwość przyniesienia skądś nieopodal wody (spotkaliśmy tam jednego kamperka, dali nam baniaczek). Miejsce oznakowane jako "Miejsce biwakowe", można palić ogień. Co ciekawe, jest monitorowane. 

Opinie (1)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


  • Kałach 37
    2022-05-18 20:12:16
    Witam,miejsce fajne ,tabliczki już nie ma że teren jest monitorowany,na dziko ok,blisko miejsce na ognisko ,ogólnie jest to w samej miejscowości Pokrzywna ,więc blisko na pstrąga,i do parku Rosenau

Informacje

adres

Polska


Reklama2021 Baner K4 Prenumerata

Kempingi w okolicy