Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord Ubezpieczenia

Miejscówka 386 - Zombie

Polska Polska
aktualizacja: 14 października 2016

Opis miejscówki

Położenie: okolice wioski Zombie :) czyli zakazane jeszcze nie dawno dla pospólstwa tereny przy jeziorze Łańskim - tereny niegdyś niedostępne dla ''zwykłej'' ludności.

Zarówno lasy jak i samo jezioro były obszarem wydzielonym dla wypoczynku i łowiectwa ówczesnej ''elyty'' rządzącej PRLem - ośrodki które tam powstały w latach Gomułkowskich do dzisiaj nic się nie zmieniły 
co jest jakąś tam atrakcją.

Dla nas największą atrakcja był fakt, że w okresie kiedy rybki nigdzie nie brały... tam brały :) można sie zakwaterować w jednym ze starych ośrodków lub... w miejscu za free w okolicy byłych domków wczasowych, niestety z lekka zdewastowanych. W miejscu którego namiary wam podaję oprócz nas, ''zakwaterowało się'' starsze małżeństwo, z przyczepką...byli tam już ok 3 tyg. - my..jak zwykle 2-3 dni :) 

Jest tam duży pomost w stanie nadającym się do użytku :) na weekend podjeżdżają wędkarze, którzy maja tam swoje łódki przy pomoście , wypływają i tyle ich widać - ustawić się można w cieniu przy samym pomoście, na polance.. lub przy jednym ze starych domków wczasowych. 

Opinie (1)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


  • Kazik TV
    2018-07-22 14:26:38
    Ciche, spokojne miejsce. Odwiedzane przez wielu wędkarzy. W czasie deszczu należy uważać bo można się zakopać. Miejsce nawet na bardzo duże kampery. Pomost grozi zawaleniem lecz wciąż jest użytkowany przez wiele osób. Jest gdzie puścić psa na luzie. Ścieżki leśne zapewnią długie spacery. Super okolica na wyprawy rowerowe. Brak sklepów i brak mediów. Bardzo dobry zasięg 4G. Polecamy

Informacje

adres

Polska


ReklamaBaner K4 - Ubezpieczenia 08.04-30.04 Sebastian

Kempingi w okolicy