ZOBACZ NA MAPIE

Podziel się linkiem ze znajomym.

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Miejscówka 386 - Zombie

  • aktualizacja: 14.10.2016, odsłon: 1166

Położenie: okolice wioski Zombie :) czyli zakazane jeszcze nie dawno dla pospólstwa tereny przy jeziorze Łańskim - tereny niegdyś niedostępne dla ''zwykłej'' ludności.

Zarówno lasy jak i samo jezioro były obszarem wydzielonym dla wypoczynku i łowiectwa ówczesnej ''elyty'' rządzącej PRLem - ośrodki które tam powstały w latach Gomułkowskich do dzisiaj nic się nie zmieniły 
co jest jakąś tam atrakcją.

Dla nas największą atrakcja był fakt, że w okresie kiedy rybki nigdzie nie brały... tam brały :) można sie zakwaterować w jednym ze starych ośrodków lub... w miejscu za free w okolicy byłych domków wczasowych, niestety z lekka zdewastowanych. W miejscu którego namiary wam podaję oprócz nas, ''zakwaterowało się'' starsze małżeństwo, z przyczepką...byli tam już ok 3 tyg. - my..jak zwykle 2-3 dni :) 

Jest tam duży pomost w stanie nadającym się do użytku :) na weekend podjeżdżają wędkarze, którzy maja tam swoje łódki przy pomoście , wypływają i tyle ich widać - ustawić się można w cieniu przy samym pomoście, na polance.. lub przy jednym ze starych domków wczasowych. 

Miejscówka 386 - Zombie

PODGLĄD

Poniższe zdjęcie z lokalizacji może być jej dokładnym odzwierciedleniem lub ukazaniem miejsca w najbliższej możliwej lokalizacji. Dokładne koordynaty znajdują się zawsze pod nazwą miejscówki.

Trwa ładowanie listy wyników...

Dodaj komentarz do miejscówki:

Dodaj swoje zdjęcia:

Nie wybrano pliku
  Pliki JPG

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

Inne miejscówki

Trwa ładowanie listy wyników...

ostatnie komentarze

do góry strony